Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem esik le az emberekne...

Miért nem esik le az embereknek hogy ez az egészséges életmód duma is csak egy jó üzlet valakiknek, de értelme semmi?

Figyelt kérdés

Divat, biznisz, nem más az egész.

Ha szar a genetikája valakinek teljesen mindegy hogy él, ugyanúgy végig betegeskedi az életét ha egészséges életmódot követ


2021. dec. 3. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Mi? Az, hogy mozogj és ne chipset zabálj állandóan, hanem fogyassz zöldséget is, ami még olcsób bis mint a chips?

Tőlem még soha nem kértek plusz adót, amiért sétálok az utcán napi 7km-t. De biztos én élek luxus helyen.

2021. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Az egészséges életmódra épül biznisz, de maga az egészséges életmód nem biznisz.


A mozgás jót tesz, a hiánya rosz hatással van ez tény.

Az egészséges táplálkozás jót tesz, ez tény.

És bár vannak genetikai hajlandóságok, de ezeket legtöbször a megfelelő életmóddal lehet kompenzálni.


A testépítés nem egészséges, de remekül példázza, hogy egy életmóddal a genetikánk határai mennyire át lehet lépni.

Ha sportol valaki egészségesebb lesz.

2021. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem "szar" a genetikám. Nagyon erős gerincferdülés. Azt mondták, 32 éves koromra rokkant leszek. Most 62 éves vagyok, íj alakú gerinccel (aki ért hozzá, annak: 60 Cobb fok jobbra, majd 45 fok balra) és még vígan kirándulok, biciklizek, dolgozok, társasjátékozom, unokázok és élvezem(!) az életet. Ha elhagytam volna magam, akkor már régen mozgásképtelen lennék.
2021. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező.

Be linkelnéd az orvosi diplomádnak a képét?

Mivel toppon vagy a genetikában, gondolom legalább egyszer meg is kellett védeni a diplomádat.

Muti már...

2021. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Szóóóval... ha megfelelő mennyiségű időt alszol (és jól), tápanyagokban gazdag étkezést folytatsz, csökkented a stresszt és eleget szexelsz, akkor hülyeség amit csinálsz, mert ugyan olyan egészséges vagy mint aki egész nap mekit zabál, vagy egyáltalán nem eszik, stresszel, 3-4 órákat alszik, 13 órákat dolgozik?
2021. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha szélsőségekben nézzük... ígyis-úgyis megdöglünk, az tény:D

Csak nem mindegy, hogy 90 évesen, egészségesen egyszercsak nem ébredünk fel,... vagy 53 évesen 15 év súlyos betgség után

2021. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!