Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha covidos voltam akkor...

Ha covidos voltam akkor párnáról vagy fogkeféről vissza kaphatom a vírust? Most járt le a karanténom és természetesem mindent lecserélek majd. De vissza kaphattam? Mert ilyen torokváladék megint van.

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A fogkefét gondolom, leöblíted, lemosod minden használat után.

Ágyneműt mindig szoktunk cserélni betegségek után. (Persze közben is :)) Csak ha már valaki meggyógyult, akárcsak egy náthából is, akkor tiszta ágyneműt húzunk.

2021. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen a fogkefémet leöblítettem. De az egyik párnám ilyen nyakpárna szerű és arra nem nagyon lehet ágyneműt húzni. Természetesen le fogom cserélni a párnát. Csak máig nem tudtam. Ezért félek hogy vissza kaphattam. Sajnos nem tudom hogy hogy működik ez.
2021. dec. 8. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha befér a mosógépbe, akkor mosd ki a nyakpárnát.

Egyébként nem hiszem, hogy visszakapod így. Nem nagyon hallottam ilyenről, hogy valaki ilyen módon fertőződött volna meg.

2021. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem hiszen kialakul a védettség egy időre. Háztartásban más elkaphatja ha ő húzza le az ágyneműt és tőled meg nem szedte össze. Inkább arról lehet szó hogy nehezen keveredsz ki belőle, erre amúgy is jellemző hogy váltakozó intenzitással van jelen. Én is hol jobban voltam hol rosszabbul. Mikor már azt hittem meggyógyultam újrakezdődtek a tünetek. Kb. Másfél hét volt. Illetve több helyen olvastam refluxotcovid szövődményeként,az is okozhat nyálkás torkot.
2021. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A sajátod már nem fog megfertőzni.
2021. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:
Biztos, hogy nem, nyugodt lehetsz.
2021. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!