Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon letapadt torokváladékka...

Nagyon letapadt torokváladékkal mi a fenét lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Beteg voltam, de már jól vagyok, viszont ez visszamaradt, illetve betegségtől függetlenül is "krákogós vagyok", bizonyos időszakokban érzem ugyanezt, hogy erősen le van tapadva a slejm, és csak brutál krákogással jön fel (de ilyen hangokkal nem zavarok másokat, csak itthon alkalmazom...:D).Köptetők nem segítenek, minden betegség után ez van, próbáltam már Acc-t , Sinupret-et, lándzsás útifű szirupot, stb.stb, de ló*art nem ért egyik sem. Rettentő idegesítő eza dolog, és nagyon nehezen ürül ki. Ha sok folyadékot iszom, az sem változtat rajta.Háziorvos is csak a köptetőket ajánlja. Ha nem krákogok, akkor meg egyszerűen rámegy a hangomra, és csak nagyon rekedten tudok megszólalni...MI lehet az oka, illetve mit kezdhetnék még ezzel a dologgal? 25/l
2017. máj. 5. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Sós vízzel gargalizálj naponta kétszer, nekem bevált.
2017. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megvannak a manduláid?Lehet,krónikus garat gyulladásod van.Meg kéne nézetni a gégészeten a torkod,gégéd.Mutass képet a torkodról.Időnként nekem is van hasonló gond a torkommal.Nekem a sós vizes gargalizálás és a Prospan szirup vált be köptetőnek.De ha valami bajt érzek a torkomban,én már aznap megyek a gégészetre.Lehet,hogy ugyanaz a bajunk.
2017. máj. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tedd fel ide a képet a torkodról.Sokaknak vannak a mienkhez hasonló garatproblémái,talán lesz valaki,aki tud tanácsot adni.Lehet,hogy a mandulaműtét lenne a megoldás.Nekem is megvannak a manduláim.Már több gégésznél voltam,mind azt mondta idült garat gyulladásom van.Egy régebbi torok vagy mandulagyulladásból maradhatott vissza.Az én torkom ilyen:

[link]

2017. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!