Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szúr a szívem és a bal oldalam...

Szúr a szívem és a bal oldalam a bordáimnál, zsibbad a bal arcom és a bal karom. Mi ez?

Figyelt kérdés

16 F vagyok, most hirtelen elkezdett szúrni a bal oldalam mellkas részen a bordáimnál, rögtön utána lezsibbadt a bal arcom és a bal karom is. már nem szúr, de még kicsit zsibbadt az oldalam. Mitől lehetett ez és mi ez?

Ilyen még sose volt, nagyon furcsa érzés. Kicsit fáradtnak érzem magam.

Lehet, hogy túl hirtelen álltam fel a székből?


2021. dec. 14. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomásod , pulzusod ?
2021. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom megmérni, nincs itthon vérnyomásmérő
2021. dec. 14. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez akár szívroham jele is lehet, de az ritka a te korosztályodban.

Nekem is pont ilyen tüneteim voltak pár hete, az ügyeleten kötöttem ki és kiderült hogy pánikroham. Ez esélyesebb ennyi idősen.

Mindenképp menj el kivizsgáltatni, ha most múlik és nem olyan vészes akkor holnap a háziorvoshoz, aki elküld majd kardiológushoz, ha pedig súlyosbodik akkor még ma menj be az ügyeletre, akár éjjel is, ha úgy alakul.

2021. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pánikroham?? ugyan mitől? semmitől nem félek
2021. dec. 14. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valami tudatalatti dolog is ami nyomaszt, nem feltétlenül kell félni vagy pánikolni ahhoz hogy kialakuljon egy spontán pánikroham. Nekem sem volt aznap semmi bajom, tök nyugodt voltam. A mai napig nem tudom hogy mi indította el.

Sajnos bárkinél kialakulhat bármelyik életszakaszban.

2021. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig jobb mint a szívroham.
2021. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaa értem. akkor nem az amire gondolok. (pl liftben beragadás)
2021. dec. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!