Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszakás műszak könnyítésére...

Éjszakás műszak könnyítésére milyen gyógyszert (nem xanax és társai) szedjek, hogy nappal jobban tudjak aludni?

Figyelt kérdés

Ezek közül melyik lenne jó:


[link]


[link]


Esetleg más?


Éjszakás héten rendszeresen problémát okoz, hogy nem tudok napközben aludni és csak a műszak után alszom 3-4 órát, délután/estefelé meg csak forgolódok amíg el nem jön a munkaidő.


2021. dec. 20. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A második
2021. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs gyógyszer.

A bioritmusodnak kell hozzá szokni, inkább egy rendszert kéne felállítani.

2021. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sajnos csak a munkahelyváltás oldotta meg a problémát. Ugyanez volt velem is, négy évig bírtam aztán feladtam, mert már minden bajom volt. Van aki jobban bírja, van aki nem.
2021. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szervezetnek kell hozzászoknia. Nem jó, hogyha az embernek el kell kezdenie magát tömni különböző készítményekkel. Hogyha nem tudod megszokni, akkor javasolt a munkahely váltás. Az ember nem három műszakra van teremtve. Élettani hatásait tekintve nagyon káros az egészségre.
2021. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik se. Magad kell beállítani.
2021. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Melatonin
2021. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Tejet igyál
2021. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

teljes nyugalom és sötétség kellene napközben a nyugodt alváshoz


egyébként a felborult bioritmust kellene hozzászoktatni


én sem bírtam a 3 műszakot... ott akartam hagyni, de hamarabb kirúgtak a gyenge teljesítmény miatt...


Termelésben dolgoztam, 3 műszakban, nem normális, akinek ez az eszébe jutott, fizikai melóra, termelésre

2021. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!