Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem használt az altató?

Miért nem használt az altató?

Figyelt kérdés

Egy időben szedtem altatót. Abba hagytam, mert már akkor se használt csak az elején. Most egy fél éve nem szedem, elegem van a nem alvásokból. Kiváltottam megint. Vettem be egy szemet és megint csak forgolódtam nem tudtam elaludn órákon át... Holott 10 perc alatt elkéne aludjak.


Ott tartok hogy beveszek egy levéllel hátha akkor tudok aludni de már oly annyira hogy az se érdekelne ha belehalnék....


Hány szemig lehet " biztonságosan" bevenni az altatót?


Ha azt nézem enyém egy gyengébb tehát ha az erősebből is van aki többet vesz be akkor én simán elmehetek ezzel 5-6 szemig.



2021. dec. 23. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Én azt tanácsolom, hogy alvásközpontban vizsgáltasd ki: mi okozhatja a nem alvást.

[link]

Keress egy alvásközpontot, kpérj beutalót.

2021. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Valószínű hogy lelki nyomorék lettem megy egy csöves azért nem tudok aludni, mert nyugtalan vagyok. Jelenleg ezeket a problémákat nem tudom megoldani.


Mit csinálnak ezeken a helyeken?

2021. dec. 23. 09:58
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha valaki többször leteszi, visszaveszi az altatót, nyugtatókat, antidepresszánsokat, akkor azok általában már nem szoktak hatni, mert a szervezet immunissá vált a hatóanyagra. Nagyon nem mennék bele a biokémiába, de az érintett agyi receprorok már nem veszik fel a hatóanyagot. Vannak más, gyógyszermentes módszerek is az alváshoz.
2021. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Természetes dolgokkal kezdtem nem használtak. Azért folyamodtam a gyógyszerhez de kezdek beleörülni...
2021. dec. 23. 13:04
 5/11 anonim ***** válasza:

A Melatonint próbáltad már? Ez a normálisan, a szervezetben is termelődő alváshormon. Lehet kapni drogáriákban, és patikákban is.


[link]


[link]

2021. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam, úgy alszok is meg nem is... Ez ugye nem üt ki egyből meg az ígért órán belül sem... Felkelek éjszaka mellette többször is de már ezektől a nem alvásoktól vagyok idegbeteg :((( jobb lenne ha felkötn magam
2021. dec. 24. 18:23
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Akkor viszont mégis csak kellene az az Alváscentrum. Ők jobban ki tudnák vizsgálni, és célzott terápiát alkalmazni, javasolni.
2021. dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mondhatom h kettyós vagyok? :(
2021. dec. 24. 18:44
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Nem azt kell mondanod, hanem azt, hogy alvás zavarod van. Ezt mindenképp kezelni kellene, mert mint tapasztalhattad is, kihat az élet minden területére. Miért nem olvasol utána az Alvás centrumoknak? Nem egy ördöngős dolog, amit ott csinálnak, és még segíthetne is rajtad.

Még ha neurológusra lenne szükséged, én akkor sem tartanálak kettyósnak. Csak mondom.

2021. dec. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Néztem videót amit a kettes vagy melyik válaszoló linkelt.


Csak nekem ez fura amit láttam. Illetve nem tudom hogy lehetne megoldano h egy idegen helyen drótokkal a fejemen alszok mikor itthon is ha nem szedek semmit akkor 0-24 két napig nem alszok... Nem akarok klinikai eset lenni :(

2021. dec. 24. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!