Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is észrevette már hogy...

Más is észrevette már hogy sokkal inkább a kimerültség, a hideg levegő, a nem megfelelő táplálkozás és ezeknek a keverékének a fügvénye az hogy valaki megfázik-e, mintsem az hogy hány emberrel találkozott, kivel puszilkodott?

Figyelt kérdés
Legalább is nekem ez a személyes tapasztalatom. Ti hogy vagytok ezzel?

2021. dec. 26. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Ezt nem lehet így felmérni, bemész a boltba, van ott sok ember, elkaphatod, azt se tudjuk mennyire táplálkozol rosszul. Régen mindennap metróztam és többször kaptam el téli nyavalyákat. Én főleg annak tudom be, zárt tér.
2021. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen, mert mindezek miatt az immunrendszer legyengül és sokkal hamarabb elkapsz valamit kb annyira hamar, mintha egesz nap egy zárt térben lennél maszk nélkül és haza is busszal mennél...
2021. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2021. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!