Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pàr napja olyan furi a szemem...

Pàr napja olyan furi a szemem körül mintha zsibbadna de mègsem ilyen diszkomfort èrzès ez lehet pàniktòl enyhèn az vagyok.pànikbeteg valakinek.hasonlò?

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is pánikbeteg vagyok és nekem is volt ilyen. Nekem elsősorban az orrom szokott zsibbadni, de van, hogy az egész arcom.


Elvileg azért van a zsibbadás, mert a pániktól/szorongástól felborul a véredben a szén-dioxid szint. Erre van egy jó légzésgyakorlat, ami nekem bevált:

-hosszú kilégzés-rövid belégzés-hosszú kilégzés-rövid belégzés


A lényeg, hogy a belégzés kb feleannyi legyen, mint a kilégzés, így le tudod csökkenteni a szén-dioxid szintet.


Próbálj megnyugodni, hogy nincs semmi "valós" bajod, csak az agyad hiteti azt veled, hogy baj van.

2021. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen remèlem.nincs baja a szememnek
2021. dec. 27. 20:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Neked meddig tartott?
2021. dec. 29. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát volt, hogy napokig, néha elmúlt aztán megint előjött.

Más tüneted nincs?

Nem tudsz valamelyik ismerőstől kérni egy frontint vagy xanaxot? Nem akarom, hogy rászokj, de ha egy darabot beveszel, attól nem lesz bajod.

2021. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mintha kohognom kene mindig olyan.erzes.ugy lene jo.szedtem.regen a frontint de.most szoptatok.egy eves a lanyom.igy nem.lehet
2021. dec. 30. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!