Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyaki, tarkótáji diszkomfort,...

Nyaki, tarkótáji diszkomfort, enyhe szédelgés, bizonytalanságérzés. Szorongás tünete lehet?

Figyelt kérdés
Jó ideje leálltam az antidepresszáns szedésével és az elmúlt 5-6 hétben elég sok dolog miatt szar közérzetem volt, szorongtam. Volt pánikrohamom is 1-1. Viszont néhány napja a fenti tüneteim vannak, mintha másnapos lennék. Az alvásom is nyugtalan, néha "feszül" az állkapcsom is vagy ráz a hideg, de konkrétan idegesnek nem érzem magam. Vérnyomásom végig jó. Okozhat ilyet a szorongás?

febr. 25. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
A szorongás nem, az antidepi elhagyása igen. Hidd el, hosszú távon is jelentkezik még a megvonás. Az agy nagyon nehezen felejt.
febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyan... hónapokig semmi bajom nem volt utána, sőt.
febr. 26. 02:06
 3/9 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szerintem ismêt jelentkezik a bezegség, mostbikyen formában, a szorongástól van. Én is leálltam kb. fél évig sikerült, de sajna megint kellett a gyógyszer. Kevés adagbab, kétnaponta.
febr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, a szorongás okozhat ilyet...

ugyan úgy a szédülés meg van már egy hónapja (bár mostanában már jobban vagyok). Voltam pszichológus és pszichiáternél.. plusz neurológusnál is voltam... :) Ő is megvizsgált és azt mondta ezt a szorongás is kiválthatja .. el is magyarázta hogy hogy és miért .

febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én másfél hónapig szédültem tavaly, mindenféle kivizsgáláson voltam, de a neurológus azt mondta, hogy ő szinte biztos benne, hogy a szorongás miatt van. semmi változás nem történt az életemben, sőt, azóta még jobban szorongok, de az én orvosom véleménye ez volt egy alapos kivizsgálás után. úgyhogy igen, valószínűleg okozhat ilyen tüneteket. sőt, olyan kacifántos dolgokat is, amire nem is gondolnánk. jobbulást kívánok!
márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elkezdtem újra szedni a gyógyszert, mostanra elmúlt a tünetek zöme is. :) Mindenkinek jobbulást kívánok, aki érintett!
márc. 4. 03:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hoppá.

márc. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszom földig pontozták, mégis újra kezdted a szedését és enyhültek a tünetek.

Akkor csakis a megvonástól volt. Persze én nem tudhatom, csak 7 évig szedtem paroxetint és le is jöttem róla. Honnan tudhatnám?

márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8. -nak


Akkor a gyógyszer elhagyását követően miért nem voltam rosszul? :D

fél évre rá jutott eszébe a szervezetemnek, hogy elvonási tünetet produkáljon?

márc. 11. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!