Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez aranyér lehet?

Ez aranyér lehet?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja kezdem tapasztalni ezt a végbéltáji diszkomfortot, ami hol erősebb, hol gyengébb, valamikor meg nem is tapasztalom annyira. Ez azóta van amióta a kocsiban leülök egyhuzamban 6-7 órákat átlagban a munkám miatt. Elég puha az ülés és süppedős kicsit. Bár furcsállom, mert régebben 12 órákat is leültem a gép előtt és nem volt ilyen bajom, igaz az kicsit keményebb irodai szék volt. Reparon kúpot már kipróbáltam és enyhitette. De ez így akkor se normális, hogy nem akar megszűnni. Azon gondolkodom, hogy az ülés huzat alá vmi kemény vágódeszkát kéne oda tenni, vagy valami. Tudom lehet hülyén hangzik, de az a gyanúm, hogy a túl puha ülés miatt van.

2020. júl. 8. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet kapni keményebb töltetű párnákat. Ha úgy érzed, próbáld meg.
2020. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!