Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha az egyensúlyzavarommal van...

Ha az egyensúlyzavarommal van gond és sokszor megmegszédülök napközben (zuhanásérzés), ájulásérzést érzek; melyik osztályra kérjek beutalót a háziorvostól a helyi rendelőintézetbe?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 02:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Több osztályt is írhattok, mert szeretném teljesen kivizsgáltatni magamat.
2021. dec. 30. 02:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezer dolog lehet. Neurológia vagy fül-orr-gége.


Ha mielőbb ki szeretnéd zárni a rosszindulatú dolgokat, akkor magánban egy koponya MRI. Ha koponya+arc+nyaki gerincet csináltatnál (nem olcsó), de azzal még több mindent ki lehetne zárni, vagy közelíteni.


Egy jó részletes vérvizsgálat se ártana, T3, T4, TSH kíséretében.

2021. dec. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SlimShady válasza:

Ilyen nekem is volt a közép iskolás éveim alatt elég sűrűn csak még párosult látászavarral is. (elsötétült előttem minden)

Azóta eltelt jó pár év és csak néha jön elő, habár konkrétan nem tudták megmondani mi lehet ez letudták egy magas vérnyomással azt annyiban hagyták a dolgot.. De elég kellemetlen tud lenni tudom.

Hát sok szerencsét remélem megtalálják az okát a szédülésnek.

2022. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!