Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Komolyabb gond lehet mint a...

Komolyabb gond lehet mint a másnaposság?

Figyelt kérdés

Szombaton illetve vasárnap voltam a barátaimmal egy házi buliba. Elég sokat ittam mindkettő nap. Tegnap délután 4-re már elég csúnyán be is rúgtam és haza is mentem hogy pihenjek. Este 8-ig aludtam majd miútán felkeltem elég rosszul voltam, hánytam is, de ez nem is lepett meg.


Hanem ott kezdodott a rosszabb dolog mikor mentem volna vissza aludni nagyon szaporán és erősen dobogott a szívem ami azóta is tart kisebb nagyobb kihagyásokkal, hányinger is volt meg szédülés.


Igazából ez a szívverés zavar nagyon, hogy meg mindig nem múlott el. Lehet a túl sok italfogyasztás utó hatása, vagy valami más?


Válaszokat előre is köszönöm!


2021. dec. 20. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz semmi bajod, ha nem vagy hozzászokva az ilyen mennyiségû alkoholhoz, akkor a tested furán reagálhat rá. ha napok múlva is megmaradna ez az állapot, akkor látogass el egy szakorvoshoz, de szerintem el fog múlni még ma. sok víz és sok pihenés segít!
2021. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó program.
2021. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam mindig ilyet okoz az alkohol. Nem is kell hozzá nagy mennyiséget innom, mindig jön másnap, vagy még aznap éjszaka ez a heves szívverés.
2021. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tested próbál megszabadulni az alkoholtól, ezért van az, hogy ittasan aludni olyan mintha nem is aludnál.
2021. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!