Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap este migrénem volt, ma...

Tegnap este migrénem volt, ma meg egy kisebb pánikrohamom és most eléggé szédülök, ez lehet a következménye?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt egy enyhébb migrénem, eleget aludtam utána, viszont ma eléggé szédülök. A bolti bevásárlás közben volt egy kisebb pánikrohamom, azután 2 órán át éreztem a szívverésemet (ez már elmúlt, aludtam délután egyet), de azóta eléggé szédülök.


Muszáj volt főznöm, biztos az sem segített, hogy talpon voltam, de nem hagyhatok holnapra mindent. :(



2021. dec. 30. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez valószínűleg a pánikroham következménye.
2021. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%

Valószínűleg.

Nem vagyok a gyógyszerek híve,de ha nagyon szorongásos vagy,vegyél be 1 frontint vagy igyál egy kis bort.

Nekem ezt tanácsolta az orvos.. 😀

Oldja a feszültséget.


Pfu bakker,amióta itt a covid,azt vettem észre hogy egyre többen lesznek pánikbetegek vagy szoronganak az emberek .. tönkreteszi a mindennapjainkat már.

Nagyon idegesítő 2 év volt ez.

2021. dec. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!