Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha nem teljesen egészségesen...

Ha nem teljesen egészségesen kaptam meg az oltást (kisebb nátha, légcsőhurut) annak milyen következményei lehetnek? Lehet nem lesz immunválasz?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 22:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök ennek a kérdésnek! Torok fájásom volt, kisebb nátha, de már 4-5 hete tartott láz nélkül. Orvosnak mondtam, azt mondta beolt, ha nincs lázam. Ennek 10.napja. Oroszt kaptam. Nem lett komoly bajom utána sem, láz sem. Ilyen általános gyengeség, fej fájás, stb. Te mit kaptàl? Milyen tünetek vannak? Ja, és lesz immun válasz!
2021. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Szia! Nálam dettó ugyanez! Már hetek óta bujkált bennem valami, kisebb orrfolyás, néha köhögés, kis lerakódás a légcsőben, de komolyabban nem voltam beteg, nem voltam legyengülve, még hőemelkedésem sem volt, maximum kis hidegrázás.

Én is a Sputnyikot kaptam pont egy hete, de én nem szóltam erről az oltáskor.

Azóta a tünetek kb. ugyanolyanok, nem javult, de nem is romlott. Ezek a légúti dolgok néha nagyon makacsok.

Több vakcinának is elolvastam az alkalmazási előitatát és mindenhol a lázas állapotot írják ellenjavaltnak,úgyhogy én is remélem ez nem lesz gond.

2021. ápr. 10. 22:46
 3/28 A kérdező kommentje:

És mellékhatás semmi nem volt egy hét alatt, csak kicsit éreztem az izomban a helyét.


Az influenza oltás után jobban fájt a karom, mint most.

2021. ápr. 10. 22:48
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna!! ;)

Nekem is van valami fura a légcsővel,mintha le lenne ott rakódva valami. Köszörülöm a torkom. Ezer liter meleg teát megittam már, sok c.vitamin, vitamin, gyümölcs stb. Ugyanott vagyok, mint sok sok héttel ezelőtt! Nem javul nem romlik. Nátha is van, hol elmúlik 1-2 napra aztán vissza jön. Torok kaparás is hetek óta van. Elmúlik, majd vissza jön! Orvos sem tud mit mondani. Torok szopogató sem sokat ér.Neked milyen oltási tüneteid voltak? Én 52.vagyok, nem fiatal már.

2021. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Én is 45 vagyok, oltási reakció nem nagyon volt, kis izomfájdalom a karban, minimális fáradtság, de az is lehet inkább a munka miatt.


Én most a lándzsás útifűt akarom kipróbálni, az ACC Long nem használt.

2021. ápr. 10. 23:11
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ez, de ahogy írtam is, hetek óta van. Nem covid. De miért nem javul? Vagy valami makacs allergia lehet? De nem nagyon tüsszögök, arra meg az jellemző.
2021. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hónapok óta van ilyen taknyossák, köhögök. Van valami valadèk,gyakran öklendeznem kell köhögès után.

Gyakori a tüsszögès is ,orrfolyás.

Kedden oltanak,nem félek

2021. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked is hasonló mint nekünk. Beoltottak simán, csak annyit kérdeztek voltam-e lázas? Nem voltam, így beadták.
2021. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Pár éve is volt nekem hasonló, akkor nyárra múlt el, amikor jött az igazán jó idő.
2021. ápr. 11. 15:49
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Én 42 vagyok, szombaton kaptam szputnyikot, szintén kb 3 hete tüsszögés, orrfolyás, köhécselés, hol jobb, hol rosszabb. Háziorvos és oltó orvos is azt mondta ha nincs láz mehet az oltás. Egyenlőre élek :)
2021. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!