Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez az alkohollal?

Mitől lehet ez az alkohollal?

Figyelt kérdés
Szoval szoktam heti 1-2x eljarkalni kocsmaba vagy buliba haverokkal iszogatni, amiket nagyon szeretek. Viszont az utobbi idoben megyfigyeltem, hogy nagyon nem szeretek berugva lenni. Amikor berugok, egy ido utan mar azt varom hogy vegre jozan legyek mert nem erzem jol magam. Es tudom, hogy erre az az egyszeru valasz hogy ne igyak ennyit, de ez nem ilyen egyszeru: egyreszt szeretem az alkoholt, marmint az izet, peldaul a whiskeyt imadom, de a sort is szeretem, ezert neha amikor whiskeyzek, megiszok vagy 3at kolaval vagy tisztan, es akkor vagyok olyan allapotba amit meg elvezek is, jobb kedvem van, kicsit felrebeszelek stb, de meg nem az a szedulos berugas, viszont ezutan egyszeruen nem allok le, elfelejtem hogy nem kene tobbet innom, mert nem is fogom elvezni stb, de csak folytatom. Nyilvan nincs ez mindig, havonta 1-2x fordul elo hogy berugok, maskor csak egy sor meg egy whiskey max, viszont amikor kicsit tobbet iszom, akkor nem allok meg 3nal, hanem folytatom es az lesz amit leirtam. 19/f

2022. jan. 1. 18:40
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
54%
És most mi a kérdés?
2022. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoval a lenyeg az, hogy amig nem iszok meg 3at se kb, akkor tudom tartani a merteket, viszont ha kicsit tobbet nincs megallas es addig iszok amig be nem rugok, nyilvan akkor se szoktam nagyon durvan, de mar ugyhogy szedulok amit nem szeretek, valahogy ra kene jonnom hogy tudjak merteket tartani akkor is amikor kicsit tobbet akarok inni amugy is, es megallni 3-4whiskeynel
2022. jan. 1. 18:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a kerdes, hogy miert van az hogy nem mindig tudok merteket tartani annak ellenere hogy akkor se akarok berugni
2022. jan. 1. 18:45
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezt meg kell tanulni, erre itt nincs más válasz, önuralom kell és az, hogy ismerd magad meddig mehetsz el.
2022. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz rosszul lenni akkor pedig meg kell tanulnod tartani a mértéket
2022. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!