Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak elfáradtam volna agyilag?...

Csak elfáradtam volna agyilag? Vagy miért fogok fel nehezen dolgokat? Természetes agyserkentőként nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok és elég nehéz most a vizsgaidőszak. 1 hónapja szinte midnen nap felkeléstől egészen addig tanulok amig le nem fekszem. És már egyre nehezebben tudok koncentrálni és a tananyagot is alig tudom felfogni. Elfáradtam? Vagy valami más ok lehet?
2022. jan. 3. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sportolj közben! Szabad levegőn lehetőleg.
2022. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ok: "1 hónapja szinte midnen nap felkeléstől egészen addig tanulok amig le nem fekszem"


Nekem is az jutott eszembe, hogy sportolj, de ne csak keveset! Nyugodtan zárt térben is. Viszont ha már itt tartunk, rendszeresen szellőztesd ki a szobát/lakást az ablak teljes kinyitásával, sőt a kereszthuzat a legjobb.


Kitartást!

2022. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!