Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vizsgaidőszakra milyen agyserk...

Vizsgaidőszakra milyen agyserkentőket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olvastam , hogy az Omega 3 kapszula, Ginko Biloba, Ginzeng, Leticin tablettát ajánlják több oldalon . Tapasztalat valakinek?

2017. máj. 18. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Memolife-ot szoktam szedni vizsgaidőszak alatt, de megmondom őszintén, nem tudom, hogy mennyit segít. :D Viszont ebben is van omega 3, ginzeng, és lecitin. Inkább megnyugtatásból szedem.


Nekem ez a 6. vizsgaidőszakom, és amit ez idő alatt leszűrtem, az az, hogy a leghatékonyabb agyserkentő, ha eleget alszol naponta (persze tudom, ez van, mikor nehezen kivitelezhető, de mikor igen, ez a legjobb).

2017. máj. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem a legjobb a magnézium. Béres Magnéziumot szedek, és javítja a koncentráció képességet és a memóriát, egyéb szereket nem érdemes szedni. Egyél sok gyümölcsöt [tudom közhely, de tényleg jót tesz] és koffein helyett zöld vagy fekete teát igyál. Nekem bevált a rengeteg szellőztetés, ez így nyár fele amúgy is el fog kelleni, és óránként járkálj egyet, tornázz. Barátnőmnek még az omega 3 kapszula jött be, a ginko idősebb demenciára jó főleg.
2017. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Elöző vagyok újra: a magnéziumból a 60 db-os 1800 Ft, viszont a memolife nagyon drága... Meg azt olvastam, hogy maximum placebónak jó, annyira nem hat.
2017. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csokoládé orrvérzésig. És, ha nem vagy szorongós/pánikos akkor kávé. kóla.De csak ésszel!
2017. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Szakaszosan tanulj.


Pont annyit ami az elméd befogadó képessége.

(Időzítsd a tanulmányokat, naptár szerint és azt tartsad be.) Kíméletlenül.


Mint ha ennél, és ha telítettséget érez a gyomrod, ne egyél tovább, hanem eméssz. (ugyan ezt szellemileg)

Majd /szünettel/ olvasd át újra és húzd alá a lényeget egy filc tollal, amit úgy gondolsz kiemelhető.


Agyserkentő (?), az egy blablabla ... nem mondom ki.


A tanulást is meg kell tanulni, ahogy a cselekvést is.

2017. máj. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zaba elozo este h ha nem tudsz elaludni akkor a fajo hasadon agyalj es az emesztesbe aludj el majd felkelsz eszel egy jot iszol egy kakaot es tok kipihenten mesz oda mig mindenki a kulonfele tablettakat szedi es azt hiszi h megfog toluk vilagosodni. A termeszetes kajanal nincs jobb ergo egyel halat mert a szelen kell az agynak egyel hust mer a feherje kell az izmaidnak egyel zoldseget es gyumolcsot a rostok es a vitaminok miatt a kakao pedig ellazit es konnyebben gondolkozol majd. Sok sikert :)
2017. máj. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fekete teában ugyanúgy koffein van,mint a kávéban, a kakaóban,csokiban teobromin. Inkább citromos víz,vagy almaecetes víz éhgyomorra. Édességnek szőlőcukrot. A sima cukorban mesterséges formában van fruktóz,ami nem jó. Az gazi gyümölcs viszont kell,pld mazsola,banán.

Szelént szedhetsz tablettában is,nem kell hozzá halat enni.

A spirulina vagy chlorella alga is jót tesz.

És persze éjszaka aludni,nappal szünetek,pld főzésre,inkább mint ebédet rendelni.

B vitamin,pld stress b komplex néven

2017. máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Omega 3, Mg, Lecithin ok. A többi serkentőszer, öregeknek, belassult agyi vérkeringéssel.


Sport! Komolyan, jobban fog fogni az agyad.

2017. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!