Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen módszerrel enyhíthetőek...

Milyen módszerrel enyhíthetőek a 3. COVID oltás utáni állapot tünetei?

Figyelt kérdés
Tegnap (én hül*e) beadattam a COVID elleni oltás 3. adagját. Az első kettő AstraZeneca volt, melyből az első szintén kinyírt 2 napra. A harmadik most megint, ugyanúgy, mint az első. Most Pfizer oltást kaptam. Este 11 körül kezdtem el érezni, hogy valami nem oké a közérzetemmel, most 38,5 a lázam, gyakorlatilag minden mozdulat fáj, a fejem majd szét hasad, aludni 1 percet sem tudtam, mert csak a jobb oldalamon, vagy a hátamon tudok feküdni, a bal karom ugyanis úgy fáj, mint ha meglőttek volna. Létezik valami csodamód, amivel enyhíthetőek ezek a tünetek? A láz miatt bevettem már egy Algopyrint, de nem nagyon vitte le, de legalább a fejfájás úgy ahogy megszűnt.

2022. jan. 8. 05:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ugy, mint elso kettonel
2022. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Algopyrin. Vegyél be mégegyet, ha lázas vagy.

Én mondjuk örültem, hogy ezt nem 2 hétig kell elviselni, csak 2 napig, egyéb tünetek nélkül. Tehát még mindig jobban jártunk, mint a fertőzéssel. Engem mondjuk igazán csak az első oltás ütött ki.

Jobbulást!

2022. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bevettem egy Algopyrint hajnalban, megszunt a fejfajasom es tudtam alud i legalább. Most keltem.
2022. jan. 8. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Cink, szelén, jód, omega 3, rengeteg vitamin az ásványi anyagok mellett és pitypang tea. + a negyedil, ötödik stb hanyadikat nem kell beadatni...
2022. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy hülye, jól tetted, hogy beadtad. Nekem paracetamol segített sokat a tünetek enyhítésében (2 Pfizer után egy fél Modernát kaptam harmadiknak).
2022. jan. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a covidtól nem volt ennyi bajom.

Csak egy kis torokfájás volt.

Oltatlan vagyok, így azt nem tudom milyen hatással lett volna.

2022. jan. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is oltatlanul kaptam el október végén.. Íz szaglás nem volt kisebb köhögés..

De sajnos December végétől jöttek a bajok szépen sorba az Orvosok annyit mondtak poszt Covid

2022. jan. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!