Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki bánta meg,hogy beoltatta...

Ki bánta meg,hogy beoltatta magát?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel hogy hányan vannak úgy vele hogy bárcsak ne adatták volna be a COVID19 elleni vakcinát. Sokan vannak a környezetemben is pl akik sírni tudnának férfi létükre hogy beoltatták magukat,mert utánna egyáltalán nem érezték jól magukat. Vannak itt is ilyenek?

2022. jan. 9. 21:46
1 2
 11/15 anonim válasza:
74%

Uh én nagyon megbántam, a suliba kivételeznek az oltatlanokkal, nem kell dogát írniuk, nem kell bejárniuk, nincs kötelező megjelenésük sulin kívüli programokon. Az oltottak meg itt szívnak és nyelik be a tanárok hülyeségeit.

A tesóm meg borzasztóan volt mind2 oltás után, láz stb, csak kellett a védettségi, a 3.ra nem ment már el. Anyám nyavajgását is napokig hallgattam hogy fáj a keze, igen mindenkinek fáj, napokig nem tudod felemelni és nem szabad hozzáérni.


Arról nem is beszélve hogy milyen undorító arrogáns megjegyzéseket tesznek az oltottakra.

2022. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 egészségügyi szempontból vagyok kíváncsi csak,mert eddig gondolkoztam hogy beoltatnám magam csak szerintem kicsit sok a "véletlen egybeesés",de viszont az oltottak is eléggé lenézik az oltatlanokat,legalábbis nálunk felé
2022. jan. 10. 12:29
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
Testvéremnek olyan allergiája jött elő, ami előtte nem volt.
2022. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

Szívritmuszavarom lett utána, soha többet ezt a szart, előtte kétszer voltam tünetmentes covidos csak bezsaroltak ebbe


22/L

2022. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom beadatta a harmadikat, három nap múlva meghalt agyvérzésben. Ki tudja bebizonyítani, hogy most az oltás miatt volt? Senki.
2022. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!