Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beoltattátok már a gyerekeiteket?

Beoltattátok már a gyerekeiteket?

Figyelt kérdés

Én ezt az új kimutatást találtam, ami arra mutat rá, hogy a gyermekekre nézve 3-szor veszélyesebb a vakcina, mint a vírus. Mondjuk nekem a józan paraszti eszem is azt mondja, hogy egy fejlődő immunrendszert nem érdemes megzavarni.


[link]



2021. dec. 18. 16:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
52%

Én is meg tudok írni bármilyen cikket, álátámasztva számokkal.

Pl: "A Covid mostantól a tehenek tejét veszi célba, mindenki aki tejet iszik az elkapja a Covidot és nagy eséllyel kerge marha kóros lesz. Táblázatokkal tudom bemutatni, hogy az emberek 95%-a aki ivott tejet, az elkapta a Covidot." :)


Nem volt túl nehéz kitalálni egy ekkora fszságot, neked is menne. :)

2021. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ppffff. Cink.
2021. dec. 18. 16:42
 3/32 A kérdező kommentje:
Tudod, hogy mit jelent az MD a fickó neve mellett? Medical doctor. Hát az MS? Házi feladatnak jó lesz. Ez egy hivatalos statisztika.
2021. dec. 18. 16:45
 4/32 anonim ***** válasza:
66%
Sajnálom a gyermekeket de mit tehetünk? Náthától gatyájukat teleszaró szüleik áldozatai. :(
2021. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
31%
Áh igen, a medical doctor, akinek a cikkjei le vannak törölve minden igényes oldalról idővel, ahol rájönnek, hogy elmerokkant az illető. Okos vagy.
2021. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
16%
Ki fog majd derülni az igazság! Ez az emberiség legsötétebb időszaka lesz. Sok éve figyelmeztetik már a világot Jehova tanúi, hogy egyre gyakrabban és egyre több embert érintenek katasztrófák, köztük ez a járvány is. Csak néhány millió ember éli túl, akik elfogadják Isten útmutatását mint Noé és családja az Özönvíz előtt.
2021. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#5


Persze, ha te mondod. Azt sem tudtad, hogy mit jelent, most meg már azt is tudod, hogy ki ő.

2021. dec. 18. 17:13
 8/32 anonim ***** válasza:
34%
Hogy itt mennyi tardot összefujt a szél, a kérdezőt is beleértve. A kötelező oltások csecsemőkorban nem zavarják meg a fejlődő immunrendszert? (segítek: nem.)
2021. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
58%

"A kötelező oltások csecsemőkorban nem zavarják meg a fejlődő immunrendszert?"


De igen. Soha nem élt ennyi autoimmun beteg ember a Földön mint mióta oltanak és az oltatlan részek a poluláción belül vagy pl. az amishok teljes egészében ez alól kivételek.

2021. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%

Hány ilyen eset van már és még mennyi lesz.

[link]

2021. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!