Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltattam magam, de hivatalos...

Beoltattam magam, de hivatalosan oltásellenes vagyok?

Figyelt kérdés

2x oltattam magam szputnyikkal. (Az más kérdés hogy oltatlan vagyok az Eu országok szemében, pedig az antitest tesztem is pozitív.)


[link]

Az oltásellenes definíciója: olyan személy, aki ellenzi az oltások használatát vagy a törvényeket amik a vakcinázást kötelezővé teszik.


Rám az utóbbi igaz. Tiltakozok a kötelező covid és mRNS vakcinák ellen. A kötelező gyerekkori oltások természeten maradhatnak mert azok biztonságosak, nincs mellékhatásuk. Nem fogok több covid oltást beadni. Max influenza-oltást, de azt is csak szabad akaratból.



2021. dec. 8. 16:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Mi a kérdés?
2021. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Na ez durva. Aki a kényszeroltást ellenzi az is oltásellenes??? Egy neves szótártól nem ezt a szánalomra sem méltó propaganda színvonalat várná az ember de úgy látszik ahogy a wikipédiához hasonlóan egyre több hasonló tájékoztató fórumról fog kiderülni, hogy szar kis propaganda szócsövek.
2021. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Beoltattam magam, de hivatalosan oltásellenes vagyok?
2021. dec. 8. 16:24
 4/22 A kérdező kommentje:
2 Most változtatták meg a szótárakban az oltásellenes jelentését.
2021. dec. 8. 16:25
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Jo akkor a merriam webster hitelessege is a multe, kuka, ennyi.
2021. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Üdv, a csapatban :-) Igen, a fanatikusok szemében oltásellenes vagy. 1.5 éve a vakcina, nyájimmunitás fogalmát is megváltoztatták! [link]
2021. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

Itt most mi pontosan a kérdés? Hogy te otthon a kanapén mit gondolsz, az a te egyéni dolgod, az érzéseidhez és a gondolataidhoz minden jogod megvan.

Az meg eléggé leegyszerűsített, már-már együgyű érv, hogy "mert azok biztonságosak". Mégis mit tudsz róluk? El tudod egyáltalán mondani Google nélkül, hogy pontosan mit kaptál életed során mi ellen? Tudsz ezekről az oltásokról bármit? Például milyen oltástípusok vannak? Tudod, mi az az mRNS, hallottál róla a covidos éra előtt?

Nem, nem akarnak az oltásról meggyőzni, semmi ilyen célom nincs. De, ha érvelni akarsz mindenáron, akkor legalább észszerűeket sorakoztass fel, mert ez így nagyon dedó. Alig pár évvel ezelőttig még simán cirkuszoltak emberek azért, mert az "oltás" autizmust okoz. Mitől valótlanabbak az ő állításaik a tiédnél?

2021. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Mit szeretnél megtudni?
2021. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
Mi érdelme ennek a kérdésnek?
2021. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Aki bárminek is a kényszerítését, a kötelezését ellenzi az nem a "bármit" ellenzi hanem a kötelezést, a kényszert, a döntéshez való jog megfosztását. Ha például valaki ellenzi a spenót evésének kötelezését arra senki nem mondaná, hogy spenótellenes, mindenki vágja, hogy csak azzal van baja, hogy azt bárkinek is kötelező legyen zabálni. Ha a merriam-webster oda jutott, hogy szótár létére ennyire nyíltan kifordul a szótár mivoltából is és kifejezett elferdíti az értelmét valaminek hogy megfeleljen egy narratívának akkor tényleg ennyi volt, hitelét elvesztette. Az pedig, hogy hasonló dolgoknak is megváltoztatta a definícióját mint nyájimmunitás és vakcina nem hagy kétséget mivé silányult végül is.
2021. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!