Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mely vérnyomáscsökkentők a...

Mely vérnyomáscsökkentők a daganatképzők?

Figyelt kérdés

#rák #orvos #vérnyomás #daganat #vérnyomáscsökkentő #6 év egyetem után se tudja mi a daganat
2022. jan. 11. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
A vérnyomáscsökkentő nem okoz daganatot.
2022. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"A vérnyomáscsökkentő nem okoz daganatot."

Elégtelen (1)

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. jan. 11. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Az első hivatkozás rögtön hibás. Dátum nélküli, szerző nélküli, és amire hivatkozik, ott nem található forrás.


A második hivatkozásban a gyógyszerek FÉNYÉRZÉKENYSÉGET OKOZÁSÁRÓL írnak az összefoglalóban, és ez hozható összefüggésbe bőrrákokkal. Mármint ha a kedves páciens nem olvassa el a betegtájékoztatót, és nem tartja be az abban foglaltakat.


A többit már meg sem nézem.

2022. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pedig érdemes...

2018-as botrányra emlékszel?

2022. jan. 12. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok teljesen biztos abban, hogyvolt bármilyen botrány is. Én mint felhasználó csak annyit láttam a dologból, hogy kivontak ilyen-olyan indokokra hivatkozva gyógyszereket. Ezeket a gyógyszereket pár százezren szedték napi szinten, ami ugye nem rossz pénz. A kivont gyógyszerek helyett a háziorvosok (szinte) kizárólag a TEVA által készített gyógyszereket irtak fel. Én ezt inkább úgy látom, hogy felpörgették kicsit a haverok gyógyszergyárát lóvéilag. ... és ide ne írja valaki, hogy a TEVA Magyar gyógyszergyár mert nem az, hanem zsidó. Olvassátok el a neten, hogy Izraelben alapították...
2022. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!