Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 hete szédelgek, néha úgy...

2 hete szédelgek, néha úgy érzem, nagyon lüktet a fejem, néha erősebben ver a szívem, éjszaka nem tudok aludni 2 napja. Betalocot, Andaxin-t és Magne B6-ot kaptam. Valószínű, hogy jobban leszek?

Figyelt kérdés
A Doki mért vérnyomást,magas volt,és azt mondta vegetatív idegrendszeri probléma,azt mondta,hogy ha 10nap-2 hét alatt jobban vagyok,akkor marad ez a gyógyszer,ha nem kardiológiára küld.
2010. szept. 9. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy jobban leszel, de ez attól is függ a szervezeted milyen állapotban van, Nekem a Betaloc nem mulassza el a szédülést.
2010. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem ugyanezek a tüneteim, csak kb. 1 éve egyfolytában!

Voltam EKG-n, vérvételen, tüdőszűrésen..., és azt mondták minden rendben!Szerintem ez idegi eredetű, mert sok helyen olvastam már róla, hogy a stressz okozhat ilyen tüneteket!Néha olyan érzés mintha meg akarnék halni, de aztán jobban leszek!Szerintem inkább próbálj meg valamilyen gyógynövényt, vagy gyógyteát, és rá kell jönni a stresszt kiváltó okra(ami a legnehezebb), és meg kell próbálni megszüntetni!Én most készülök elmenni íriszdiagnosztikára pont emiatt, mert azt mondják szinte minden betegséget, kissebb elváltozást kimutat a szervezetedben!Ha azt mondják, hogy minden rendben, akkor biztos, hogy idegi alapon van!Remélem meggyógyulsz!Sok sikert

2010. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az kimaradt a végéről, hogy az a baj, hogy ezek a gyógyszerek(Andaxin,Betaloc) csak függővé tesznek, mert ismerek olyan embert aki a végén már marékszámra ette ezeket a gyógyszereket és szinte immunis volt már rájuk!Aztán a nyagilag rendbejött, a családjában is megszüntek a konfliktusok, a munkahelyét is megváltoztatta, és mostmár tünetmentes!Én bízok benne, hogy "csak" ennyi a gyógyulás titka!
2010. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen tünteteim voltak, a vérvétel vírusfertőzést mutatott. 1 hetet szenvedtem, utána doki és másfél hét fekvés, aztán magától elmúlt.

Nekem az üzemorvos, ahova először mentem, mert a házidokim vidéken volt, Xanax-ot írt, de nem szedtem be. A házidoki sem javasolt függést okozó szert, csak pihenést.

2010. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én vártam,hogy hátha elmúlik a szédülés,de aztán még jöttek hozzá a tünetek,a doki mért vérnyomást,és elég magas volt,plusz én is érzem néha,hogy nagyon ver...a doki mondta,hogy a vegetatív idegrendszerrel van probléma,és ezeket írta....azt mondta ha nem leszek jobban,kardiológiára kell mennem...hát reménykedem

köszi a válaszokat:)

2010. szept. 9. 10:47
 6/6 anonim válasza:
Nekem lassan egy éve ugyan ezek a tünetek vannak. 18 éves vagyok, 6 éve táncolok, az elmúlt egy évben egyre többször törtek rám tachycardiás roham szerű dolgok, nagyon nagyon gyors szívdobogás, elgyengülök, szédülni kezdek, nehezen kapok levegőt. Ezek először csak edzés közbe mikor pörögtem akkor jelentkeztek, de utána egyre gyakrabban edzés után is és pár hónapja úgy is rám törnek, hogy egy helyben állok reggel. Édesanyám 10 éve szed Betalocot Zok-ok reggel este 1et, nagy valószínűséggel tőle örököltem. Még nem voltunk kardiológián, mondta, hogy vegyek be az ő gyógyszeréből egyet (Betaloc) reggel. Furcsa volt mert pár órára semmi bajom nem volt, pedig percenként félre ver a szívem és óriásiakat dobban, de most semmi, elmúlt, nem is szorított a mellkasom. Viszont 2 óra elteltével újra jött minden, félrevert, nagyot dodogott. Félek, hogy ilyen fiatalon nekem is kötelező lesz gyógyszert szednem életem végéig.. lehet a táncot is abba kell hagynom.. :( nagyon félek. Jövőhéten megyek kardio-ra.
2010. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!