Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek van ötlete, miféle...

Valakinek van ötlete, miféle testi vagy lelki nyavalya tünete lehet ez? Még sosem tapasztaltam ilyet.

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok, ha ez számít.

Ma este hajnali fél 3-kor indultam aludni, mert sokáig Netflixeztem. De nem aludtam el, és eleinte úgy éreztem, azért, mert fázok. Így aztán felvettem nadrágot és hosszúujjú pólót a pizsama fölé, feltettem hármasra a radiátort, és feljebb kapcsoltam az elektromos takarómat. De egyszerűen nem jött álom a szememre, eddig egy szemhunyásnyit se aludtam.

Ekkor jött a furcsaság, hogy MÉG AMIKOR MÁR AZ IZZADÁS HATÁRÁIG FELMELEGEDTEM, AKKOR IS HIDEGET ÉREZTEM!

Mikor aludni mentem, még jéghidegek voltak a lábfejeim, érthető, hogy fáztam, de azóta rég felmelegedtem. Mégis hideget érzek, főleg itt felsőtest tájékon. Még akkor is hideget érzek, mikor totál bemelegszek, sőt túlmelegszek! Már ilyenkor ki is kell takaróznom, annyira meleg lesz, közben mégis fázok.

Főztem egy meleg teát, most fogom elszürcsölni, hátha belülről felmelegít...


2022. jan. 22. 04:02
 1/8 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam lehet pszichológiai oka, mert remeg kicsit a kezem ha nyúlok valamiért, meg enyhe sirás ingert érzek. De ez a kettő nagyon enyhe, mert úgy kifejezetten azért nem remeg a kezem, és nem sírtam, pedig hagynám magan sírni, ha ki akarna buggyanni.

Nem tom mi van velem.

Nem drogoztam, nem dohányzok, este egy fél tüske Whiskeyt ittam. Nem vagyok terhes, nem voltam mostanában beteg, nincs semmilyen pszichológiai betegségem.

2022. jan. 22. 04:05
 2/8 A kérdező kommentje:
Mérem a lázamat, fél óra leforgása alatt 36,8-ról 37,0-ra emelkedett
2022. jan. 22. 04:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

37 semmi, főleg, hogy melegited magad.

Szerintem fatadtsagtol fazol

2022. jan. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem volt bedugva az elektromos takaró.

És mi a tököm az a "fél tüske" ?

2022. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4, a tüske a kőműves actimel. A kis üveges. Lehet valahol a kupica is tüske
2022. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem pont ilyen tüneteim voltak tavaly ősszel, hidegrázás meg fáztam pár napig melegben is, meg hőemelkedés. Pár napig, aztán elmúlt. Most januárban ismét, furcsa érzés, hidegrázás, hőemelkedés. Pozitív covid teszt lett. Pár napig enyhe tünetek voltak.
2022. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaj nekem négyes, nagyon remélem nem vagyok covidos, 28-án PCR tesztem lesz, aminek MUSZÁJ negatívnak lennie...

Amúgy a tüske az a feles. :D Egy fél felest ittam.

Elektromos be volt dugva, érzem a ha meleg. :D Sőt forró, ha úgy fölkapcsolom.

Amúgy már semmi bajom, ez aznap éjjel-hajnalban volt csak. Elmúlt utána a hőemlekedés, elaludtam. Azóta se jött vissza. De még élénken emlékszem. Még sose volt ilyenem. Mintha belülről fáznék. Nekem gyanús, hogy mégis pszichológiai okai voltak, van okom stresszelni mostanában.

2022. jan. 23. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Négyes vagyok. Másodjára nekem is csak egy napig volt tünetem. Nekem is ilyen érzésem volt és ezek előtt még nem éreztem ilyet. Drukkolok, hogy negatív legyen a teszted, ha covid is volt, hátha gyorsan és enyhén átment rajtad és nem mutatja ki. Majd írd meg, mi lett.
2022. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!