Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől ájulhattam el?

Mitől ájulhattam el?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok valaki járt-e így.

Az elmúlt időben nagyon sokszor ájultam él, és kellett kihívni a mentőt. Kivizsgáltak(CT, MR, MRA, EKG, UH, neurologus, labor, endokrinologus, nogyogyasz) és sehol nem találtak semmit. Tehár teljesen egészséges vagyok, mégis ájuldozok hiába eszek, iszok rendesen.

Lehet a fáradságtól és a stressztől? Másra már nem tudok gondolni. Idén érettségizek, a családi helyzetem nem a legjobb. Folyamatos aggódás van a pénz miatt pl



2022. jan. 23. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Lehet attól is, de ha az orvosok is tanácstalanok, akkor mi honnan tudjuk hogy mitől lehet? Szervi okok kizárhatóak ezek szerint, akkor nyilván pszichés lehet.
2022. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Furcsállanám, ha a stressztől. Pánikbetegségben nem szoktak elájulni. Biztos tényleg eszel eleget? Mennyit eszel egy nap? Na és persze aludni is kell, napi 8 órát! Az érettségi miatt nem kell aggódni, annyira nem durva, a normál tanévi rend szerint fel lehet rá készülni. Az anyagiakba diákmunkával te is besegíthetsz, belefér. Még mi az oka a nem rózsás családi helyzetnek?
2022. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm!

Természetesen dolgozok amikor tudok. Végzek pénteken és már aznap d.u. dolgozok+szombat vasárnap, igyekszek annyival támogatni.

Az alvás az sokszor sajnos nincs meg. Hiába fekszek le, csak forgolódok, nem tudok elaludni.

Alkoholista anyuka aki idegbeteg és eléggé agresszív. De már csak fél évem van itthon.

Reggelire egy nagyobb adag zabkását eszek általában vagy szendvicset. Iskolában 2-3 péksütemény, vagy szendvics

Amikor hazaérek meg egy nagy adag főtt étel, de ez általában már este 6 körül van, meg napközben a ,,nassolások''

2022. jan. 23. 09:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem annyira sok kaja nap közben. Nem vagy befizetve az iskolába ebédre? Annyira nem drága, kivéve, ha anyukád elissza. Biztos lehet valami támogatást kérni a családsegítőn keresztül. Mikor ájulsz el? Ki térít magadhoz? És apukád veletek él? Menj be legalább az iskolapszichológushoz néha beszélgetni, és igyekezz barátok közt kikapcsolódni. Forgolódás helyett recept nélküli, gyógynövényi alapú altatót (Sedacur Forte) be lehet venni, ahhoz nem lehet hozzászokni. Szükséged van alvásra.
2022. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok

Teljes random vannak az ájulások. Legtöbbször igaz akkor, amikor valami miatt idegesebb vagyok. Mindig más térít magamhoz. Volt h barátaim, volt hogy tanárom, volt hogy mentősök. Az tény és való, hogy az elmúlt 8 évben a legnyugodtabb akkor voltam amikor a mentőben ültem 1 hete és vizsgáltak... olyan nyugidtságot, de még hasonlót sem éreztem évek óta

Köszönöm!

2022. jan. 23. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus kéne neked, a családsegítőben lehet, hogy van, vagy a pedagógiai szakszolgálatnál vagy a pszichiátriai szakrendelőben.
2022. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!