Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Orrpolip lehet?

SOS! Orrpolip lehet?

Figyelt kérdés

6 éve voltam orrpolip műtéten. Nehezen fújtam a jobb orrlyukamon a többire nem emlékszem. Családban volt már ez, a dédimnek volt polip az orrában 2x is.

Most olyan problémám van, hogy a jobb orrlyukamon tudok fújni de nem teljesen tisztán mint a ball orrlyukamon. Ugrál ott a taknyom fel, és le, és mikor fújok a jobb orrlyukamon akkor picit fáj is. És kijön takony a jobb orrlyukamon de nagy nehezen, sárga vagy zöld váladék. Kijön a váladék az orromból de nem teljesen. Ugrál ott a taknyom fel és le. 3 napja van ez nekem. Kellett járni minden évben kontrollra, csak elhanyagoltam.


Ugye nem lehet újra polipom? Kérlek segítsetek! Környékemen nem végeznek sehol műtétet, csak 300km távolságra van ahol műtenek orrpolipra. Félek hogy megint orrpolipom lehet. Kérlek segítsetek!

Van otthon nasonex orrspray csak nem használom az rendbe tenné?


2022. jan. 23. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:

A műtét az csak ideiglenesen oldja meg a problémát utána kiújul csak idő kérdése.. Az okát kell megkeresni és azt megoldani/kezelni utána a polip is eltűnik..


Az orrpolip nem magától jön ki ez csak egy jel hogy valami nincs rendben és azt helyre kéne pakolni.

2022. máj. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!