Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orrpolip mutetem lesz erzestel...

Orrpolip mutetem lesz erzestelenitesbe. Ha ugy erzem elajulok es szolok akkor mit tesznek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 11. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogják hagyni. Felébresztenek, szóval ha akarnál se engedik, hogy elájulj.
2018. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ki? Az orvos? Ajulos vagyok egyebkent azert kerdezem. Es hogy nem hagynak ha egyszer erzem akkor lefektetnek vagy mi?
2018. okt. 11. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor 10 percenként azt mondogatják majd, hogy tartson ki, már csak 2 perc.
2018. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ájulós vagyok. 10 éve voltam olyan ostoba, hogy érzéstelenítéssel műtötték meg az orrpolipomat. Akárhányszor látták, hogy elájulok, szó szerint rázogattak, hogy el ne ájuljak. Nem hagyták. Egyszer el is ájultam. De inkább azzal foglalkoztak, hogy újra ébren legyen , és addig félbemaradt a műtét. Szóval nem fogják hagyni, hogy elájulj.. 2 éve már altatásban kértem az orrpolip műtétet. Sokkal jobb volt úgy.
2018. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!