Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fárasztanak le ennyire...

Miért fárasztanak le ennyire az emberek?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy akármennyit vagyok közösségben az iszonyúan lefáraszt idegileg. Az egész nyüzsgés, az, hogy egyszerre beszélnek az emberek, az idegességül, meg a közelségül kikészít, egy normál iskolai nap után én 4-5 órát alszom délután és utána éjjel is, csak tanulni kelek föl.


Most magániskolába járok, mert nagyon kevés volt az állami szintű tananyag és az az igazság, hogy a tanárok zokon vették, ha többet tanultam, mint amit ők tanítanak. Most ugye tökmindegy mikor kelek, egész nap itthon vagyok, max kondiba járok el heti 3x 4 órát. Ott nagyon jó, mert senki nem szól hozzám, csak a gépek hangjait hallani, nem ordít senki, nem kiabálnak.


Édesanyám szélsőséges extrovertált, rá sajnos nem tudok számítani ilyen téren, sajnos nem tudja elfogadni, hogy számomra rossz az ami neki normális.


De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy miért fárasztanak le ennyire?


Van amikor 6 óra alvással kipihenem magam, és volt amikor még 16 órával sem.


2022. jan. 25. 13:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja még annyit hozzátennék, hogy amíg nappalisként jártam gimibe csomószor voltam beteg, csomószor kijött rajtam az idegi kimerülés okozta megbetegedés.


Ezen kívül imádok tanulni, de kizárólag úgy, hogy egyedül tanulok, külső segítség nélkül. Egy tanár sokszor csak hátráltat engem, mert akármennyire jószívű mégis úgy érzi, hogy szigorúan meg kell mondani, hogy én hogyan tanuljak meg valamit, amit én választok és az én célomat szolgálja. Jövőre fogok érettségizni.


18/f

2022. jan. 25. 13:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alkati kérdés szerintem. Ha ismered magad akkor tök jó, tudod az erősségeidet és a korlátaidat, azzal élsz együtt. Nem tudok gyorsan futni nem kergettetem magam gepárdokkal, jó nekem a teknősök között. Mindegy miért, fárasztanak és kész. Én cserélnék veled a tanulás része miatt:)
2022. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
introvertalt
2022. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert az emberek 90%-a fárasztó is.
2022. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!