Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki, ha fárasztanak az emberek?

Ciki, ha fárasztanak az emberek?

Figyelt kérdés
Suli után szinte mindig hulla fáradt vagyok, akármennyit is alszom előtte. Ma is csak 4 óránk volt, viszont amikor hétvégén egész délelőtt a füvet nyírtam, akkor negyed ennyire sem fáradtam el, mint most. Ilyenkor semmi energiám sincs semmire. Csak ülök a kanapén és nyomkodom a mobilom. Sokszor átgondolom, hogy kikkel beszéltem ma, mit kellett volna mondanom/ reagálnom. Valahogy nem a jelenben élek. Mindig a múlton, vagy a jövőn gondolkodom. Szerintetek csak introvertált vagyok, vagy tényleg a szellemi terhelés fáraszt le?

2017. jún. 13. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem ciki. Engem már az is lefárasztott, hogy elolvastam ezt.
2017. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Szia, én most fejeztem be a sulit, vagyis még érettségizem, de amíg jártam ugyanígy voltam vele én is. Még ha csak 5 óránk volt, akkor is teljesen le tudott fárasztani, nem volt olyan nap hogy hazafele buszon ne aludjak, de ahogy hazaértem "feltöltődtem energiával". A munka engem se tud úgy lefárasztani mint az iskola. És én is van hogy teljesen felesleges dolgokon agyalok, mint például mit kellett volna ekkor, vagy akkor mondanom és volt ettől sokkal rosszabb "korszakom" is. Szóval nem vagy egyedül, ha ez vigasztal. :D De a kérdésre válaszolva, szerintem nem ciki, és valószínű hogy mindkettő, tehát a szellemi terhelés is lefáraszt, és introvertált is vagy, legalább is magamon így vettem észre ezek alapján. :)
2017. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy lefáraszt a suli és lefárasztanak az emberek, az két különböző dolog. De ha az emberek fárasztanak le, az sem "ciki", sem rossz dolog. Sokaknak szükségük van némi egyedüllétre.

Én sem bírok sokáig összezárva lenni másokkal (csoporttal). Nem azért, mert rágódom rajtuk, egyszerűen kell az egyedüllét (is) néha.

2017. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy túl sokat stresszelsz azon mit gondolnak mások, s megfelelési kényszered van? Velem volt ilyen.
2017. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!