Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem szeretem a telet,hideget,d...

Nem szeretem a telet,hideget,de a nyár feltölt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne,hogy mással is előfordul-e ez? Szóval én egy 33 éves férfi vagyok és nem tudom,hogy születhettem ilyen szerencsétlennek de amikor jön a tél, eleinte semmi gond aztán egy idő után amikor kezdek besokallni a hideg,szürkület,kevés nap,nyilván ezáltal nem nagyon megyek ki a levegőre sem,stb...szóval egy idő után teljes mértékben átveszi a hatalmat az a ku@va depresszió,vagy nem is tudom minek nevezni? Rendesen már többet iszok pedig nyilván tudom,hogy ez nem megoldás de rühellem. Az a durva,hogy ez évről évre rosszabb. Sportolok pedig hetente 2-3x és nyilván ez is sokat segít,de azért csodát nem tesz. Reggelente fitten kelek kajak mintha 20 lennék,de délután 4-5 körül full kimerült vagyok,fáradt...aztán 7-8körül átbillenek ezen és pörgés tovább. Egyszerűen engem kikészít a tél. A vicc az,hogy ez férfiakkal is megtörténhet? Nyáron nem lehet lelőni, kora reggel kelek és késő este még a teraszon pörgök és 5 óra alatt kialszom magam komolyan mondom a nyári énem és a télit nem lehet összehasonlítani. De most? pfff. Gondolkozom rajta,hogy kiköltözök pl. Tenerifére. Lelkileg és lassan testileg is kicsinál ez a tél.

2022. jan. 28. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Jajj te szegénypára.. be kéne perelni az évszakokat mert buz.is az hogy a Föld forog és van tél/nyár sőt Magyarországon tavasz és ősz is van.

Van aki a telet szereti jobban van aki a nyarat. Ez van ezt kell szeretni nem pedig siránkozni

2022. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Penge vagy,de ezzel nem segítettél. Azért köszi. :)
2022. jan. 28. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Én is utálom a telet,fáradékonyabb, rossz kedvű vagyok de sajnos nincs mit tenni, nem lehet mindig nyár, el kell fogadni
2022. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel, jön a tavasz!

Javaslom a zenét.

2022. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Danke! :)
2022. jan. 28. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!