Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az orromba van az agyamnak az...

Az orromba van az agyamnak az illata? Nem tudom leírni , milyen illatot érzek de nem kellemes nem rossz inkább nagyon semleges?30N

Figyelt kérdés

Tisztálkodom rendesen!!

Ilyen dohos illatféleség!

Nagyon leviszi a közérzetemet!

Nem szeretem ha a dolgok egybe olvadnak



2022. febr. 2. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Dohos a fejed?
2022. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az agyam rossz illatú 100% mint mindenkinek!De én érzem az agyam illatàt nem jó érzés hidd el
2022. febr. 2. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit érzel.

ha teheted menj fül orr gégészetre

2022. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A friss agynak vajmi kevés szaga van, és az a kevés sem dohos. Inkább vérszagú, enyhén, de nagyon enyhén. Ha csukott szemmel kéne megszagolnod egy agyat úgy, hogy nem tudod, hogy egy agy, nem tudnád, hogy mit szagolsz.

Ha agy helyett ágy-at akartál írni, akkor már relatív értelmesebb a kérdés. Az ágyaknak előfordulhat dohos szaga, főleg akkor, ha nincs rendszeresen az ágynemű cserélve és nagyon sok izzadságot, port kap az ágy, mellette előfordul penészedés is a falakon (esetleg salétromosodás).

De ha nem ágyról van szó, akkor is érezhetsz dohos szagot. Az orrüregben meg tudnak ragadni dolgok. Akár nagyobb szemcsék, akár baktérium, gomba, ami érződhet dohosnak. Fül- orr- gégészetre menj el, nézzék meg. Lehet nem légzőszervi bajod van, hanem mentális. A szaglószervünkben az idegvégződések úgymond tévedhetetlenek, de az idegpályák, amik az orrtól az agyig mennek, már tudnak tévedni. Ha valaki nagyon erősen koncentrál egy-egy szagra, akkor tud olyan lenni, mintha tényleg azt szagolná.

Ha pedig továbbra is azt hiszed, hogy a saját agyad illatát szagolod, akkor csak annyit mondok, hogyha ez valóban így lenne, akkor azt jelentené, hogy az agyad nyitva van a külvilág felé és elméletileg te már halott vagy. Szóval irány a doki, majd segítenek.

2022. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

covidos vagy!


Amúgy én is elkaptam és akkor éreztem ilyen rohadt szagot mintha büdös zokni szag lett volna.

2022. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De hogy jut eszedbe,hogy az az agyadnak az illata... Ez elég mentális betegség gyanú.
2022. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a kukki szagomat érzem
2022. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok ehhez hozzáfűzni, hogy van az orrmosó. Egy műanyagból vagy porcelánból készült kis egyszerű kannácska, amibe enyhén sós vizet kell tenni és reggelenként átmosni vele az orrot (kép, leírás, használati útmutató a neten).


Amikor azt csináltam (kb. 2x), utána vmi fantasztikusan jó illatú volt az arcom, szinte azt mondanám, hogy belülről is. A szájam belseje, a fogaim, az orrom belseje IS.


Azt olvastam, hogy Indiában (és talán más távol-keleti helyeken is) ez a napi rutin része, olyan, mint amikor mi felkelünk, pisilünk és megmossuk a kezünket.


Én el tudom képzelni (bár nyilván nem vagyok olyan okos és tájékozott, mint a 4-es válaszoló), hogy van vmi átjáró az orr és az agy között.


Nagyon fura dolgok vannak, egy nő pl. úgy esett teherbe, hogy az érett petesejt nem lefele ment a petevezetékbe, ahogy az normális (és az esetek 99,99 százalékban történik), hanem kipottyant a hasűrbe és még furább módon ott meg is termékenyítette egy hímivarsejt (azt végképp nem tudom, hogy hogy került oda). És egy teljesen makkegészséges kisbaba született úgy, hogy nem az anyja méhében, magzatburokban, magzatvízben fejlődött ki.


Szóval minden lehetséges.

2022. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!