Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Karácsony számotokra egy...

A Karácsony számotokra egy békés, kellemes, örömteli ünnep, semleges, "semmilyen" ünnep, vagy inkább kifejezetten negatív?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Negatív, mert képmutatáson alapszik.
2017. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Van, ugyanolyan nap, mint a többi. Együtt vagyunk a szerettekkel, gondolunk a régiekre, de semmi extra. Attól, hogy van neve egy napnak (Karácsony, Húsvét, Valentin nap, szülinap, névnap), még semmiben sem különbözik, vagy változik tőle a következő napok, hónapok, évek...
2017. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tulajdonitok neki különös jelentőséget, bár az ideji az kifejezetten szar lesz. Úgy kezdődik az ünnep, hogy alaphelyzetből ki kell csengetnem 400-ezret a kocsimra szóval nem lesz valami nagy erezd el a hajamat...
2017. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A karácsony az az időszak, mikor az ember otthon van, három napig halálra zabálja magát, miközben ezer éves filmeket néz, és ez mindenki szerint rendben van. Ennél többet szerintem kár belelátni, hacsak nem kimondottan vallásos az ember.
2017. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semleges. Vagy talán egy kicsit negatív amiatt, mert mindenki hú de happy mert karácsony meg minden, én meg ilyenkor is egy elesett boldogtalan rakás szerencsétlenségnek érzem magam.
2017. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem kellemes, örömteli ünnep. :) Szeretem nagyon. Bekészítem a karácsonyi zene cd-m be a kocsiba és irány olyan rokonokhoz, akikkel munkaidőben nem tudok több napot egyhuzamban eltölteni, de ilyenkor végre lehet. Senki sem dolgozik együtt vagyunk, jókat eszünk..:)
2017. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Emlékszem, hogy régebben mindig sokkal lelkesebben vártam a karácsonyt, a hangulatát is éreztem, akár már 1-2 héttel előtte is, viszont ez mostanában valamiért elmarad(t). Már kicsit feleslegesnek érzem ezt a sok hűhót körülötte, mivel a karácsony tulajdonképpen csak 3 napig tart, szóval nem is igazán éri meg kidekorálni a lakást, feldíszíteni a fát, mert úgyis olyan hamar véget ér az ünnep... Én ezt az egészet már annyira monotonnak és unalmasnak érzem, mert minden évben ugyanaz a forgatókönyv, megvan hogy melyik nap melyik rokonokhoz megyünk meg hasonlók... Számomra már semmi újat nem tud nyújtani ez az ünnep. Talán ha nem lennék ennyire magányos, lenne kivel sétálnom a feldíszített utcákon, jókat beszélgetni stb. akkor talán mindjárt más véleményen lennék.
2017. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ó, én nagyon szeretem a karácsonyt, nekem igazi örömünnep. Tök jó kitalálni, hogy minek örülnének a szeretteim, még jobb látni, mikor tényleg örülnek is az ajándéknak. :) A családdal feldíszítjük a fát, közben karácsonyi dalokat hallgatunk kazettáról (ha máshonnan menne, már nem lenne ugyanaz), együtt főzünk vacsorát, ajándékot bontunk, karácsonyi filmeket nézünk és csak úgy örülünk egymásnak. Nekem ez jelenti a boldogságot, mert egyébként sajnos egyre kevesebb időt tudunk így, mindannyian együtt tölteni.
2017. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Messzemenőleg negatív.

Nem részletezném, kifejezetten az év legrosszabb időszaka számomra

2017. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mihvelh ahkorh vhan a szhületéshnapomh, 50-50% Megéltem, de öregedtem is.

Olyan ez, amikor nagyon vágyol egy nőre, megis kapod, de csak egyetlen napra. A boldogság nem teljes, nem tisza. Vele vagy, de már a holnapra gondolsz.


Vagy vegyük a vasárnapokat, holnap hétfő, munka, és már a vasárnapunk is bepiszkolódik, mert holnap...így mérgezzük meg az élet minden pillanatát, és őljük azt.


Vagy tegyük fel leégtél, van még ötezer forintod, még nem éhezel, de már azon szomorkodol, mi lesz holnapután. Eszel, mert még van mit, de boldogtalanul, nem vidáman, hogy most pillanatnyilag van étel. Így építed le a tested,gyomorfekély, magasvérnyomás ... és egy nap amikor nincs miért aggódni, nincs kit/mit utálni rátelepszik az unalom halálszaga. Gyorsan kell valami borzalom, csak a híradót kell nézni, és minden újra kerek.

2017. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!