Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszaka jelentkező erős...

Éjszaka jelentkező erős fejfájást mi okozhat?

Figyelt kérdés
Nem találtam túl sok használható információt a neten igazából, ezért fordulok ide hozzátok. Ma éjszaka elkezdett fájni a fejem, hajnalban többször felébredtem rá, végül reggelre annyira erős lett, hogy nem tudtam tovább aludni sem. Két fájdalomcsillapító elviselhetővé tette, de szorító, nyomó érzést továbbra is érzek. A vérnyomásom rendben van, rendszeresen mérem, ma is néztem, se nem magas, se nem alacsony. Néhány napja elég beteg voltam, magas lázam volt, de nem igazán voltak más tüneteim. Gyengének érzem magam. Nem tudom fordulhatok-e orvoshoz egynapos fejfájással, de nagyon aggaszt, mert nem igazán vagyok fejfájós, ennyire meg még sosem fájt, azt pedig külön nem értem miért éjszaka kezdődött. Tartok a legrosszabbtól, bár az nem itt fog kiderülni. Volt már hasonló talasztalatotok?

2022. febr. 3. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Covid tesztet csináltál?
2022. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem. Az okozhat éjszaka is fejfájást? Nem köhögtem, szagokat és ízeket érzek, gondoltam más baj álhatott a láz hátterében is.
2022. febr. 3. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Fejfájás sok mindentől lehet, de ha lázas is voltál és fáradt, akkor mindenképp érdemes egy tesztet csinálni.
2022. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!