Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek izzadás ellen?

Mit tegyek izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Mostanában valamiért mindig leizzadok, főleg hónaljnál, és iszonyúan kellemetlen érzés, de nem tudok mit tenni ellene. Van, hogy több órán keresztül az izzadt pólómban kell lennem, mert az iskolában nincs lehetőségem átöltözni/nem is így szeretném megoldani ezt a problémát. Valószínűleg érződik a szaga is és nagyon rosszul érzem magam miatta. Mit tudok tenni ellene?

Izzadásgátlót nem szeretnék használni, mert tele van vegyszerekkel ami kicsit sem egészséges, dezodort is csak testnevelés óra előtt és után használok, de az nem izzadásgátló, csak illatos.

Egyelőre nem tudom, mi okozza az izzadást, lehet hogy stressz, vagy csak melegem van, bár akkor nem tudom mit tehetnék, mert általában csak egy póló van rajtam, max. még egy vékony pulcsi, és nem szoktam érezni, hogy melegem van.

Valami tipp, ami nem tartalmaz az egészségre káros kémiai anyagokat?



2022. febr. 3. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiterített pzs a hónad alá, ha tocsog a wcben kicserélheted. Szűkebb felső alatt működik, ami "odafogja"
2022. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám volt, hetekig szenvedtem miatta. Heti egyszer fertőtlenítsd a hónaljad, ez elpusztítja a baktériumokat, ha azok okozták az izzadást. Ezen kívül ajánlom az Old Spice termékeket. Nekem ezek beváltak, persze izzadok, de normális mértékben.
2022. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak alumíniummentes izzadásgátlók, azokat érdemes lehet kipróbálni. Azon kívül pedig hintőpor.
2022. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Testapolo rà szodabikarbona paszta, bepirosodhat a szelen ha nem kremezed de kis szunet utan elmulik es ujra lehet kezdeni
2022. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!