Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vírusos torokgyulladasom volt...

Vírusos torokgyulladasom volt mult héten. Meggyógyultam de még mindig fáj a torkom szerintetek mikor múlik el vagy csináljak?

Figyelt kérdés
Múlt héten táppénzen voltam vírusos torokgyulladasom volt aztán kötőhártya gyulladásom lett. Ezek rendbe jöttek péntek szombat már a torkom se fájt. Magas lázam volt de az is elmúlt. Hétfő óta viszont megint érzem hogy fáj a torkom. Szeintetek ez most mi lehet? Annak még a folytatása? Mégis mi fog segíteni?
máj. 15. 06:52
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Annak a folytatása. Menj el gégészetre vagy háziorvoshoz.
máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát háziorvos azt mondta legutóbb hogy szépen gyógyul
máj. 15. 07:46
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az lehet, de ha újra panasz van, akkor....
máj. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg nem teljesen gyógyultál meg. Barki barmit mondhat..ezt te is érzed. Vissza kene menned az orvoshoz, mert akar pl egy bakteriális felülfertőződést is kaphattál, ez sajnos vírus utan gyakori, mert gyengébb az immunrendszer, de ezt antibiotikummal lehet kezelni.
máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából kaptam antibit is akkor amit azért adott hogy ne legyen bakteriális gond. De ha nem múlik visszamegyek
máj. 15. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!