Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elég rosszul érzem magam.Indok...

Elég rosszul érzem magam.Indokolatlanul.Ez kihat az emberi kapcsolataimra,nincs egy barátom sem.Már 40 éves vagyok.Most lett egy lakásom, fizethetem a hitelt. Kilátástalan az életem. A munkám szar, nincs semmi örömöm az életben. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 21:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
létezel élsz kellessz. Ha öngyili lennél, akkor itt hiányoznál kicsit ismeretlenül is.
2022. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi :))
2022. febr. 13. 22:00
 13/16 anonim ***** válasza:

Esetleg egy állatmenhely nincs a közeledben, ahol tudnál segédkezni? Önkéntes befogadónak nem tudsz jelentkezni? Van az a kezdeményezés, hogy beteg gyerekeknek olvasnak fel mesét, nincs kedved beszállni?


Szerintem, ha valamelyik bejön, akkor nem éreznéd magad annyira magányosan.

2022. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szia, családoddal/rokonaiddal nem tartod a kapcsolatot gyakran? Vagy esetleg egy hobbit űzni, ahol szocialozálódhatsz, vagy egy háziállat is enyhítheti a magányt. Ha úgy érzed nyugodtan írhatsz, és szívesen beszélgetek veled erről, vagy amiről szeretnél, ha ez segít
2022. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindenem megvan ami kellhet. Házasság, szuper gyerekek, diploma, nagyon jó körülmények. Rendszeresen találkozunk barátokkal és mégis elveszettnek érzem magam. Ez gyerekként is így volt csak ott rossz helyzetben. Talán ez örökletes depresszív hajlam. Azt hittem ha nem leszek egyedül akkor jó lesz, de sehogysem az, ez belőlem fakad. Van aki meg még egyedül is boldog.
2022. nov. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
akkor antidepresszáns ?
2022. nov. 15. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!