Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fronthatásra, szélre szokott...

Fronthatásra, szélre szokott fájni a fejetek? Milyen gyógyszert szedtek olyankor, vagy mit csináltok?

Figyelt kérdés
2022. febr. 23. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem szokott, igazából gyógyszert nem veszek be, hanem inkább több folyadékot iszok az nekem enyhíti valamennyire
2022. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melegfrontra szokott. Erre nem szedek be gyógyszert, csak ha már nagyon elviselhetetlen, de ez szerencsére ritka. Olyankor Advilt általában.
2022. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A terhességeim óta szokott, korábban sosem. Sajnos a 3. gyerek születése után nekem ez nagyon durva méreteket öltött (hányásig fáj, kettős látás, folyamatos szédülés). Igazából csak az segít, ha ilyenkor le tudok feküdni, sötétben, csukott szemmel pihenek, és nagyon hideg innivalót iszom lassan, kortyonként.
2022. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as...ez a migrén, sajnos.
2022. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem egyre inkább fáj a frontra és a szélre, mostanában már napokkal előtte is. Ráadásul a csont is fáj a kezemben (ez egy baleset óta van)
2022. febr. 23. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha. Szélre egyébként is hogyan? Csak a levegő siet valahova, az semmi egyéb.
2022. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont hozzám siet, hogy satuba fogja a fejem. Sajnos ide is ér.
2022. febr. 24. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!