Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fronthatástól kialalkuló (?...

Fronthatástól kialalkuló (? ), pánikrohamszerű tünetek léptek fel mostanában másnál is?

Figyelt kérdés

1-2 hete kezdődött, akkor lettem először rosszul, de akkor még azt hittem azért mert 2 Nospa-t vettem be, viszont mostanában ujra jelentkeznek a tünetek.

Mielőtt jött az eső és a lehülés, szörnyen rosszul lettem, mintha lett volna valami a szivemmel, lehet hogy szorítás, de nehéz megfogalmazni, remegtem és izzadtam, forgott velem a világ és nagyon rossz lett a közérzetem, féltem azthiszem, de nehezen leírható ez is. Folyamatosan váltakozott erősödött majd gyengült, volt kb 3 "erősebb rohamom" aztán alábbhagyott majd elmúlt. Azóta random időközönként újra rámtör ez az érzés, néha erősebben néha gyengébben változó ideig.

Kérdezősködtem és eddig azt a választ kaptam, hogy a front miatt van, de azelőtt ilyet még nem éreztem, inkább fájna a fejem.. :/ 21éves vagyok, ez ilyen korban természetes egyáltalán? Vagy mi ez és miért érzem pont mostanában, lehet hogy nem a fronthoz van köze? Esetleg mással is előfordul?



2015. máj. 22. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul aludtam éjszaka és most is álmos vagyok, pont olvasgattam fronttal kapcsolatos cikkeket. Még a vérnyomásra/vérkeringésre/pulzusra is hatással lehet! Szóval lehet a front miatt.
2015. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj esőtől meg fronttól nem alakul ki az emberben ilyen jellegű és ennyire magas fokú szorongás. Jól tippelted ez enyhe pánikrohamra hasonlító állapot. Ha gyakran szorongsz és a tested működésével kapcsolatban félelmeid vannak javaslom pszichiáter szakorvos felkeresését. De alapesetben is a háziorvossal beszéld meg a tüneteidet mert akár szervi károsodás, testi betegséget is jelezhet a remegés és nagyfokú izzadás.
2015. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is elő szokott jönni időjárástól. Konkrétan vihar előtt kezdődik a rosszullét, ami régen addig fokozódott, hogy ki kellett mennem a friss levegőre , mert úgy éreztem megfulladok, de volt hogy szívdobogással indult a tünet. Nekem már van bevált "orvosságom", amitől nem jön elő:

CITROMFŰ TEA !!!!

Nem okoz függőséget és nincsen mellékhatása!

Ha jönnek a tünetek (furcsán rossz érzés, feszültség, stb.) jöhet egy citromfűtea citrommal, cukorral ízesítve... szívdobogás esetén még bedobok egy Q10 és egy galagonya tablettát (utóbbiból tea is lehet) és máris jobban vagyok és a durva tünetek már nem jönnek elő. Ha valóban pánikroham, az lehet ebben a korban is. A mai fiatalok rengeteg stressznek vannak kitéve, sajnos. Jó lenne tudni, ha kipróbálod, vajon neked is használt-e a citromfűtea? Jobbulást:)

2015. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nem biztos, hogy aktuális, de nekem is előfordul mostanában. Kardiològiai rendellenességet nem talaltak. Magnéziumot szedek, kicsit jobb. Neked mi vált be? Esetleg tart még? 24 éves vagyok én.
2019. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!