Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet gyorsan kilábalni...

Hogyan lehet gyorsan kilábalni a megfázásból?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
mézes teát igyál,nagyon sokat.mesét nézz,mert az megnyugtat,zárd ki az életedből a stresszt,törődj kicsit magaddal : )) vegyél egy forró fürdőt,egyél,amit megkívánsz és igyál sokat!ne akard görcsösen elmulasztani a betegséget,mert azzal csak az ellenkezőjét éred el.ja,és aspirin.az csodákat művel : )) meg neocitran,coldrex esetleg : ))
2010. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hársfateát szoktam inni, mikor már érzem, hogy hopp valami gond lesz.Napi 5-6 tea, két nap alatt kisöpri belőled a bacikat. Egy bögre, egy filter + méz!
2010. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy furán hangzik, de én olyankor szoláriumba megyek. Ha még enyhék, tehát épphogy jelentkeztek a tünetek, akkor teljesen helyretesz, mert intenzív melegben vagyok vagy nem tudom, miért.

Persze utána ott kell maradni még egy kicsit, hogy a helyiségben hűlj ki, különben ráfázol a szó szoros értelmében :D


De ha már durvább, akkor ez a módszer sajnos nem hatékony.

Ja és el tudom képzelni, hogy a szauna is segít, csak én elájulok tőle, ezért még soha nem próbáltam.

2010. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Forró tea, kevés kaja, rengeteg alvás, izzadás.
2010. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi családunkban úgy szoktuk kezelni, hogy meleg szobában rengeteg takaróban izzadásig isszuk a meleg teát, így konkrétan úgymond kiizzadod a dolgot. Utána ildomos egy ágyneműmosás fürdés,de hatásos. Egy éjszaka alatt megoldható a dolog.
2010. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki ajánlotta az izzadást. Nekem is ez a javaslatom - azzal a különbséggel, hogy én a szaunára esküszöm. Ha megteheted, akkor egy óra elteltével egymás után 2x is ott izzadjál. Nekem még mindíg segített. Persze utána nem kirohanni a hideg utcára!
2010. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!