Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyaki gerinc fájdalom, ropogás...

Nyaki gerinc fájdalom, ropogás, szédülés miatt küldtek orthopédiára! Milyen vizsgálatot csinálnak majd?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
röntgen és a doki megvizsgál kézzel...vetkőzni kell, mert végigtaperálja a gerincedet
2010. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne felj, nem valoszinu, hogy az ortopedia segiteni fog, mivel inkabb a nyakicsigolyad van elmeszesedve, vagy elkopva, a leirasod szerint.

A rontgen fogja kimutatni azt,hogy valojaban miis a problemad, de ne ijedj meg.

Ha gondolod irhatsz priv.ban, amikor megvan a rontgen leleted, ugyanis ezt majd kezelni kell, es megkell tanulni "egyutt" elni vele, ugyhogy fajdalom mentes legyen.

20 eve elek ezzel egyutt es fajdalom mentesen!

2010. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ok,köszi szépen:)

hát,fejfájás,szédülés miatt mentem a dokihoz,de már nagyon unom...tavasszal volt koccanásunk,attól fájhat most a nyakam és attól szédülhetek? a háziorvos pánikbetegségre gyanakszik....bár szerintem előbb a fizikai dolgokat kéne kizárni!

2010. szept. 14. 10:37
 4/8 anonim válasza:

nem akarlak megijeszteni, én így hirtelen arra gondolok, hogy valami gány van a nyakadnál a koccanás miatt és az nyom valami ért ami miatt szédülsz, de ezt így nehéz megmondani, majd az orvos tudja mit csináljon :)

(hacsak nem küld el 20millió helyre)

2010. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát..én is arra gondoltam,de fél év után okozhat az még gondot?

majd ma kiderül,délután megyek a dokihoz,remélem minden rendben lesz:)

2010. szept. 24. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Jellemző, hogy az orvos rögtön pánikbetegséget akar az ember nyakába varrni...az egy megfoghatatlan valami, könnyű ráhúzni mindenre....amihez nem értenek! Nekem is fáj a nyakam, hátam, szédülök, gyenge vagyok...és eddíg nem sokat tudtak kitalálni...egy f*s az orvostudomány bizonyos része! Ami nem egyértelmű nekik (pl egy szilánkos kéztörés) az mindjárt mentális dolog miatt van, pl pánikbetegség....
2011. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

10:37

Igy van, hogy a koccanas lehet az ok, mivel elmozdulhatott a csigolyad pl. s igy mar ertheto a tuneted.

En a helyedben elmennek egy csontkovacshoz, de olyanhoz, Akit mar ismernek, tehat "neve" is van, hogy tehetseges is.

A masik lehetoseg, hogy elmesz Thai masszasra, lehet generalra, mivel ez is segiteni fog.

A harmadik, hogy megtanulsz jogazni!

Ezek mind a segitsegedre lesznek, de ugy, hogy meg is fognak szunni a panaszaid,

Ha volt rontgen felvetel, s nem allapitottak meg azt, hogy meszesedesed van, akkor valoszinu, hogy valoban a koccanas okozta a nyakserulesedet, s ezt bizony helyre kell rakni!

A csontkovacs az gyorsabb, de a jogaval is meglehet oldani, csak tovabb fog tartani.

2011. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen...nagyon aranyosak vagytok..a gyógymasszázs után 2 hónapiog érdekes módon nem fájt a fejem,nyakam,nem szédültem,bár vashiányom van,ami zintén bezavar néha...de most megint fájdogál pár napja....a thai masszázst 2 éve próbáltam,,,hát,mintha nem is én lettem volna utána,annyira jó volt.....a jógát is meg fogom próbálni...köszi szépen mégegyszer...nektek is jobbulást és jó egészséget!
2011. jan. 9. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!