Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melatonin tablettával voltak...

Melatonin tablettával voltak hasonló tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán szedem, talán ez volt a negyedik alkalom. Tegnap 2 mg-ot vettem be, mivel hamar el akartam aludni a korán kelés miatt. Ma viszont baromi fáradtnak és bágyadtnak érzem magam, egyszerűen nem működik az agyam. Olvastam, hogy lehet ilyen mellékhatása, de ez mégis meddig tart, vagy hogyan tudok segíteni rajta? Vagy már fixen ez lesz velem egész nap?

2022. márc. 29. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a 2 mg-tól van, nekem 6 mg-t adtak, frontok jönnek. Ma sokan vannak már vacakul.
2022. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Se tegnap, se ma, semmiféle front nem volt.
2022. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kávét igyál, és fuss 1 kört
2022. márc. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a melatonint folyamatosan kellene szedni, mert ha néha veszel be semmit sem ér.
2022. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 after stroke ***** válasza:
A melatonint egyáltalán nem kellenes szedni, hanem csökkenteni kellene a kortizoltermelést. Ugyanis a kortizol a melatonin antagonistája, és amíg jelen van, utóbbit nem hagyja érvényesülni. Végezz stresszkezelő gyakorlatokat, sokkal többet érsz velük, mintha rászoknál az altatóra.
2022. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!