Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hánykor keljek reggel ha...

Hánykor keljek reggel ha sehova se kell mennem de estig kéne fenn maradni?

Figyelt kérdés
Munka nélkül vagyok egy ideje lassan és ez alatt sajnos össze vissza tudtam aludni így néha nem sikerült reggel felkelnem és elindulni ha kellet mert hulla fáradt voltam. Sokszor volt hogy este tudtam felkelni és olyan hajnali 3-4ig voltam ébren, előtte meg éjfélkor keltem. Emiatt pedig délután aludtam és volt hogy egész délelőtt meg délután is egybe aludtam és ekkor másnapra ki voltam ütve. Ezért szeretnék ismét napközben ébren lenni és este aludni. Mert mikor beállt normálra egy időben akkor este 10-fél 11 fele sikerült elaludni, néha felkeltem de egész reggelig 8-9ig tudtam aludni és magamtól felkeltem. Hogy ha nem megyek sehova és nincs lefárasztó tennivalóm, hánykor érdemes kelnem hogy estig ébren legyek de persze ne úgy hogy közben csúkódik a szemem délután körül? Reggel 7-8 nekem nagyon koránnak tűnt ilyenkor, és éreztem is ezért a 9 körül ideális lenne? És este pedig 10 fele mennék ágyba mert amúgy fél óráig szoktam telefonozni néha. Volt hogy délután 3kor keltem és azt hittem ez még elmegy hogy este letudok feküdni, de késő volt és fenn maradtam ébren. Viszont ma reggel 7 után keltem és mászkáltam a városban így úgy érzem talán újra vissza tudok állni de ehhez kéne egy napirend így alváshoz meg keléshez. 24N vagyok ha számítana.

2022. ápr. 5. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Találj magadnak foglalatosságot napközbenre, és akkor lesz értelme korán felkelni.

Az álláskeresés mellett pl. önkéntes munka, segítés idős embereknek, stb.

2022. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 kor
2022. ápr. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

“ Sokszor volt hogy este tudtam felkelni és olyan hajnali 3-4ig voltam ébren, előtte meg éjfélkor keltem. ”

En is ezt csinalom, en is munkanelkuli vagyok.

48/N

Vasrnap pl. ugy induktam el anyak napjara teggel,hogy nem aludtam semmit.

Este fel tizkor le akartam fekudni,de csak hajnali3-4-re jutottam el oda. Akkor meg mar kelni kellett.

Meglepo,de,azt hittemigy az egesz napom el lesz rintva,mert almos leszek,de tokjo nap volt! Nem voltam nagyon almos meg vas. este se annyira!

2022. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!