Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vízhajtó ( Hypothiazid 25 mg...

Vízhajtó ( Hypothiazid 25 mg ) beszéde után mennyi ideig kell "wc-közelben" maradni? Ha reggel veszem be, akkor elmehetek este ( 5-kor ) egy programra?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert még nem szedtem vízhajtót és a háziorvosom javasolta, hogy 3 egymást követő napon szedjek be 1-1 tbl-t. Megszerveztem a jelen hétvégét, de elfelejtettem, hogy vasárnap este programom van. Gondoltam, hogy reggelente szedem és akkor elmúlik a hatása délutánra, de nem vagyok ismeretes ebben a témában.
2010. júl. 9. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel még soha nem szedtél vizhajtót, igy előre nem lehet tudni mennyi ideig hat. De ha reggel beszeded, estére már nyugodtan mehetsz bárhová. Előző két nap meglátod, de általában már délutánra kihajtja a vizet.
2010. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2010. júl. 9. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!