Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában estére mindig...

Mostanában estére mindig fájnak az izmaim, a csípőim, a térdeim, és a csuklóm főleg, gyakran fáradékony is vagyok. Mással is előfordul mostanában?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy talán a frontok okozzák...napközben amíg mozgok nem fáj.

2022. ápr. 9. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Háziorvosod mit mondott?
2022. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, minden nap, mert fizikai munkát végzek. Mire hazavánszorgok, mindenem fáj.
2022. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cubina ***** válasza:

Szedjél Magnerot magnéziumot. Mehet még mellé cink, C, D, A vitamin, egy evőkanál frissen reszelt gyömbér a tetejére nyomva sok mézzel.


Nekem most még a lumbágóm is csak három napig tartott és nem fájt úgy, mint amikor három hétig csoszogva mentem, sírva a fájdalomtól. Az ágyba is úgy tudtam csak bekerülni, hogy az ágy szélétől rázuhantam, kikelni onnan fél óra kegyetlen fájdalmas szenvedés volt, ami csak azért volt pokoli, mert nagyon kellett pisilni, és nem bírtam felállni.

2022. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!