Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Eső miatt voltam ma ennyire...

Eső miatt voltam ma ennyire aluszékony?

Figyelt kérdés
Ma szó szerint átaludtam az egész napot majdnem. Délig mondjuk nem ment, csak forgolódtam de akkor 1-2 órát aludhattam viszont rémálmom volt és hamar felriadtam. Utána talán elaludtam ismét és innentől este 8-ig egy huzamban aludtam, néha felkeltem de fenn maradni nem bírtam és éreztem, hogy csukódik a szemem meg fáj is. De eddig sosem aludtam ennyit egyszerre. Most 8 után tudtam úgy ébren maradni hogy nem éreztem azt az erős álmosságot. Tegnap estétől volt ugye ez a nagy felhőszakadás, és délelőtt is volt végig, utána nem tudom mikor állt el de talán ez lehet az oka nem? Más egyé okot nem tudnék erre, tényleg csak ez lehet.

2022. ápr. 9. 20:59
 1/3 anonim válasza:
100%
Lehetséges, hogy álmosított! Jó pihenést! :) :)
2022. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg a hidegfront.
2022. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, mert ha ez lenne az oka, akkor máskor is ilyen lennél, mikor esik és te is írtad, hogy erre még nem volt példa. Valami köze azért lehet az időjáráshoz, de valószínűleg valami olyan is közrejátszik, hogy fárasztó heted volt, nem aludtál mostanában jól, túl vagy egy stresszesebb időszakon vagy bármi ilyesmi és most jött ki rajtad a fáradtság.
2022. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!