Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akinek volt már benne része:...

Akinek volt már benne része: stressz okozta nehézlégzés hány napig tartott maximum?

Figyelt kérdés
Én már kb 1 hete érzem minden nap, a nap nagy részében, hogy nagy levegőket kell vennem, akkor is mintha alig kapnék levegőt. Néha köhécselek is. Előtte ért egy nagyobb stresszhatás, azért gondolom, hogy attól. Máskor még nem volt ilyen velem, hogy ennyi napig éreztem volna ilyen nehézlégzést. Jó lenne ha vége lenne, mert erre is csak rástresszelek így.

2022. ápr. 13. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 hete van, es ezen kivul mas tunet nincs, akkor semmi bajod nem lesz.


Ezt vesd a fejedbe.


Nekem is szokott lenni panikrohamom, de mar annyira elegem van ebbol a fos szaros eletbol, hogy nem erdekel mar annyira mi van dogoljek meg.


Erdekes, azota nem idegeskedek hogy nem kapok levegot vagy hogy tul gyorsan ver a szivem.

2022. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam egy különösen stresszes időszakban hónapokig tartottak ezek a tünetek. Amikor megszűnt a kiváltó ok, akkor a nehézlégzés is szinte azonnal eltűnt.
2022. ápr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is szokott lenni olyankor olyan érzésem van mintha megmásztam volna egy több méteres hegyet. Ilyenkor inkább becsukom a szemem elszámolok háromig.
2022. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!