Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ejszakankent faj a hasam...

Ejszakankent faj a hasam baloldala egeszen lennt. Tompan. Nyomasra nem erzekeny. Fajdalomcsillapitora elmulik. Nappal nem faj. Voltam vele gasztron, nem talaltak semmit. Tapasztalt ilyet meg valaki? Mi lehet?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 30. 05:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad hogy nő vagy férfi vagy. Nem mindegy ebben az esetben.

Én nőként most járok kivizsgálásra hasonló gonddal.

Az alhasi fájdalom (egészen lent) nem biztos hogy emésztőrendszeri.

Tehát a "gaszro" vizsgálat nem elég.

Ez lehet urológiai: hólyag, vese, vagy sérv is.

2022. ápr. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
No vagyok. Nogygyszaton is voltam. Serv? Erre nem gondoltam. Azzal hova forduljak?
2022. ápr. 30. 06:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Urologian is voltam. A fajdalom tompa es csak ejszaka, tehat ha fekszem. Allva, ulve nincs. Komolyan 1 eve az orvosokat jarom. Honapokra kapok idopontot! El vagyok keseredve.
2022. ápr. 30. 06:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Nőgyógászaton én is voltam, háromszor, másfél hónap alatt.

Semmit sem találtak, csak egyszerű kúpot kaptam, de nem segített.

Most megyek urológushoz. Magánorvoshoz szerettem volna, de másfél hónapra van időpont. Marad az állami.

Sajnos nekem mindenhogy fáj az alhasam, szúr stb.

+ mostanában a derekam is.

Első válaszoló voltam.

2022. ápr. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megint első: A sérvet sebészeten vizsgálják, de attól is függ milyen.

Háziorvos ad beutalót.

De az is lehet hogy valamilyen kisugárzó fájdalom.

2022. ápr. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha lefekszel akkor fáj? Pl, ha délután ledőlsz is? Rögtön fáj vagy egy kis idő múlva csak? Pl el tudsz aludni, de mondjuk egy pár óra múlva felébreszt.


Köszi!

2022. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem függ össze a fekvéssel, egész nap fájogat. Van mikor szurkál.

Néha abbahagyja.

Én azt hittem nőgyógyászati, de nem. De az biztos, hogy egészen lent az alhasam fáj.

Jövő héten kérek beutalót az urológiára. De ott ultrahangot is szeretnék, nem csak vizeletvizsgálatot.

Egyébként én jócskán középkorú vagyok, tehát inkább kivizsgáltatom magam.

2022. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem mondtam, de a kérdezőtől akartam tudni ^^"


Mindenesetre szétnéztem az interneten, végig olvastam egy pár fórumon beszélgetéseket és különböző dolgok jöttek be különböző embereknek (de kb senki se a doktorjától hallotta, úgy néz ki, mert mindenki arra panaszkodott, hogy 5-10 éve van neki ilyenje és semmit nem találnak... ami csodálatos kilátás)


Amik voltak több embernek is:

* fluoriddal volt problémája. Fluorid mentes fogkrémtől elmúlt.

* psoas izom gyengesége miatt begörcsöl éjszaka. Erre az illető csontkovácsa azt mondta, hogy éjszaka amikor felébred, akkor a hátán feküdve oldalra csússzon ki az ágyból, amíg ki nem lóg teljesen a lába (a fájó oldalon, neked ez balra) majd hagyja lógni, ami nyújtja az izmot.

* hasnyálmirigy gyulladás. hasnyálmirigy kímélő diéta segített neki

* h pylori baktérium elszaporodása (elvileg ki lehet tenyészteni)

* szintén más fajta baktériumok felborulása. Székletből tenyésztették nekik és probiotikum segítettek

* Bubis italok fogasztása

* Petefészek ciszta

* Bocsánat, de nem tudom, hogy ezt hogyan hívják magyarul, de "diverticulitis". Szerintem ez lehet a sérv.

* Endometriosis


Nem tudom neked mit csinált a gasztró, de a könnyebbeket lehet érdemes lenni végig próbálni a nehezebbeket meg megkérdezni egy dokitól.

2022. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kerdezo vagyok. Lefekszem, elalszom majd felebredek, hogy tompan faj. Csak ha fekszem. Baloldalt nagyon rossz. Ha barmit csinalok, ulok, setalok semmi. Most ezt mind attanyulmanyozom. A haziorvos kuldott a mar meglevo vizsgalatokra. Koszonom a valaszokat! Ha valaki meg hall valamit, irjon!
2022. ápr. 30. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!