Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 28 éves vagyok nagyon feledéke...

28 éves vagyok nagyon feledékeny. Nem tudom mit tegyek mert néha már sirok hogy mit hová tettem és nem jut eszembe. Orvos látot azt mondta semmi bajom . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Megoldást még nem tudok, de velem is ez van, aztán nem veszik komolyan, csak azt mondják, hogy mert nem figyelek arra... én elkezdtem 3 napja szójalecitin kapszulát szedni, majd meglátjuk, hogy használ-e. :)
2010. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy 18 éves vagyok.
2010. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen időszakaim. Elmesélnéd esetleg, hogy zajlik egy napod-heted? Ha nincs egészségügyi rendellenesség, akkor valószínűleg az életritmusban keresendő a hiba.
2010. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok én is. Már gyerek korom óta. Nagymamám folyamatosan csak kiabál velem miatta, én meg szégyenemben csak sírok. Hiszen tényleg nem tudom hová tettem ezt meg azt, vagy tényleg nem komolyan felejtettem ezt vagy azt venni a boltban. Nagyon szégyellem magam miatta, és sokszor idegileg felőröl. De nem tudom mit tegyek.
2010. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk szivatásból mindig a Cavintont mondták, hogy szedjük állítólag jó feledékenységre (remélem jól írtam le a nevét). ezen kívül még a páfrányfenyő / bilobil / kapszulát hallottam, ami segíthet, nem tudom használ-e nálam a notesz jött be...
2010. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hangulatjavito teakeverek fogyasztasa es relax!


Talald meg azt a technikat, amikor kikapcsolod az agyadat, az elmedet, es csak pihensz.

Ezt vegezd napi rendszereseggel es elfog mulni.


A jogaban "hulla" poznak hivjak, amikor lefekszel a foldre s kicsit szetrakod a labaidat, s a kezeid a torzsed mellett helyezkednek el,

igy fekszel, s nem gondolsz semmire!

Ha eleinte nem sikerul, akkor pl. lehet szamolni a lelegzetedet igy,

1 be, 1 ki, 2 be, 2 ki stb.


Ez a szamolas elmehet 50-100-g, s amikor elteveszted a szamolast, akkor kezd elorol!

2010. szept. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!