Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen feledékeny?

Miért vagyok ilyen feledékeny?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és mostanában egyre gyakrabban felejtek el dolgokat. Az agyamat nem tettem tönkre semmivel, nem drogozok, csak alkalmanként iszok stb... Mitől lehet ez?

Tegnap pl égve hagytam a gáztűzhelyet és úgy mentem el otthonról :S


2011. nov. 15. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

én 35 vagyok ff, és elég felejtős! tegnap ment el az egyik kollégám az ablakom előtt és felismertem meg minden de a nevére már az istennek se emlékeztem! :( meg már soknak elfelejtettem a nevét, az aznapi dolgokra emlékszem de a tegnapira már nem igazán, sajna munkahelyi bajom is akadt belőle mert nem tudtam megjegyezni amit mondtak és az elég égő volt mikor kijöttek és kérdezték most mit csinálok? hiába nem tehetek róla.

Emiatt kerülöm az ilyen fajta munkákat ahol az agyamat kellene használni, pedig nem vagyok hülye, van 3 jogsim és 3 szakmám, de öregszem és ezt eléggé érzem.

Csináltathatsz vmi kivizsgálást is,4 a dokiddal beszéljél erről mert lehet vmi betegség is a háttérben.

2011. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!