Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában munka kezdés előtt...

Mostanában munka kezdés előtt és közben gomboc érzés van a torkomban ami munka végére el múlik szinte teljesen. Evésben ívásban nem akadályoz. Alvás közben semmi bajom meg mikor fel kelek akkor sem. Valakinek volt hasonló? Gégerák tünete ez lehet?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 23:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hát ne olvasgass betegségekről.
2022. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Régesrég pszichológushoz kellett volna menned. És párkapcsolat kellene neked, nagyon ráérsz.
2022. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tudom már rég orvoshoz kellet volna mennem. Tavaly kb 5 fajta rákot képzeltem be szinte minden vizsgálaton voltam. Most voltam vérvételen egyedül a koleszterinem lett 0,1 tizeddel alacsonyabb
2022. máj. 20. 01:03
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem orvoshoz, pszichológushoz. Rejtély, hogy ha ahhoz van energiád, hogy orvosról orvosra mászkálj, akkor ahhoz mért nem volt, hogy a tényleges megoldást hozó szakemberhez menj.
2022. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Eddig halogattam mindig úgy voltam vele majd meg akkor volt egy kis időszak mikor minden oké volt. Most voltam reggel dokinál megnézte a torkom azt mondta reflux irt fel gyógyszert 1 hónapos kúra .
2022. máj. 20. 14:26
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát ne halogasd! Meg akarod oldani a problémát vagy továbbra is szenvedni akarsz?
2022. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Minden féle képen meg akarom oldani mert ez már nem normális… ! Most meg azon agyalok a fül orr gégész csak kanállal nézte meg a torkom és abból mi van ha nem látta más is van ott?!
2022. máj. 22. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!